ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ!!

Πάρτε μέρος στους διαγωνισμούς καλλιτεχνικής φωτογραφίας
και Video του OurDogs.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Όποιος θέλει να λάβει μέρος στον διαγωνισμό παρακαλούμε να ακολουθήσει τις οδηγίες του κανονισμού καθώς και το θέμα αυτού.
Όποιος θέλει απλά να βάλει την φωτογραφία του σκύλου του υπάρχει η srh:: http://ourdogs.gr/ad/viewforum.php?f=76
Ευχαριστούμε θερμά.
Άβαταρ μέλους

mariannakostas
Old Member

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ!!

Δημοσίευση από mariannakostas » 20 Φεβ 2009, 11:22

Κι εγώ εκεί θέλω να σταθώ...πολλή καλή ιδέα από τη διαχείριση να γίνει τέτοιος διαγωνισμός, πολλές καλές συμμετοχές και πραγματικά πολύ δύσκολο να διαλέξουμε ακόμα κι εμείς 3 νικητές! Πολλές φωτογραφίες ήταν καταπληκτικές! :clap :clap :clap
Μαριάννα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

zouzou88
Saint Bernard

Δημοσίευση από zouzou88 » 20 Φεβ 2009, 12:24

Μπράβο στους νικητές!!! :clap :clap :clap :clap Για να είμαι ειληκρινής τις είχα ξεχωρίσει αυτές τις φωτό από την αρχή!!!! Αχ ανυπομονώ για το screen saver!!! Είναι όλα κουκλιά χωρίς υπερβολή!!!! :s: :s: :s:

Άβαταρ μέλους

THUNDER
Dog Star ¤¤¤¤

Δημοσίευση από THUNDER » 20 Φεβ 2009, 13:48

:clap :clap :clap :clap
Ανυπομονούμε για το screen saver τώρα πια...
ΓΕΩΡΓΙΑ

Άβαταρ μέλους

Maria91
Dog Star ¤¤

Δημοσίευση από Maria91 » 20 Φεβ 2009, 14:45

Συγχαρητηρια!!!! :clap :clap :clap th:
Βασικα, για να ειμαι ειλικρινης :mrgreen: στεναχωρεθηκα λιγο που δε μπηκαμε στην 11δα αλλα δεν πειραζει! tea;:: Μου αρεσε πολυ που συμμετειχα σε εναν τοσο ομορφο διαγωνισμο.

Παντως πολυ μου αρεσε το Yorkshire με το καρο φουστανακι κ το ενυδρειο απο πισω.. sm:) Κ πολλες αλλες που δε θυμαμαι τωρα! Πολυ ωραιος διαγωνισμος. Με το καλο κ ο καινουριος!! (b> (b> :mrgreen:

Ποτε θα βγει το screen saver; :mrgreen: (b> (b> (b>
Δεν υπάρχει καλύτερος ψυχίατρος από ένα κουτάβι που σου γλύφει το πρόσωπο...!
ΕικόναΕικόνα
Κοίτα εδώ: Bianca-Golden Retriever

Άβαταρ μέλους

ioannam24
Dog Star ¤¤

Δημοσίευση από ioannam24 » 20 Φεβ 2009, 15:28

Maria91 έγραψε:Συγχαρητηρια!!!! :clap :clap :clap th:
Βασικα, για να ειμαι ειλικρινης :mrgreen: στεναχωρεθηκα λιγο που δε μπηκαμε στην 11δα αλλα δεν πειραζει! tea;:: Μου αρεσε πολυ που συμμετειχα σε εναν τοσο ομορφο διαγωνισμο.

Παντως πολυ μου αρεσε το Yorkshire με το καρο φουστανακι κ το ενυδρειο απο πισω.. sm:) Κ πολλες αλλες που δε θυμαμαι τωρα! Πολυ ωραιος διαγωνισμος. Με το καλο κ ο καινουριος!! (b> (b> :mrgreen:

για την κοράκλα μου λες ? την chiara.
ευχαριστούμε πολύ

Άβαταρ μέλους

DARKLOVE
Old Member
Όνομα: Αμαλία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DARKLOVE » 20 Φεβ 2009, 15:34

:clap :clap :clap

Άβαταρ μέλους

shipa
Dog Star ¤¤¤
Birthday
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από shipa » 20 Φεβ 2009, 16:11

Εμείς τί θέση ήρθαμε?
MY SPECIAL GIRL..SHIPA

Τί να κάνω είμαι Λαμπρατοράκιας

Άβαταρ μέλους

miphot
Dog Star ¤

Δημοσίευση από miphot » 20 Φεβ 2009, 16:33

Συγχαρητήρια σε όλους!!! Ευχαριστούμε πολύ για τη δεύτερη θέση και κατά τη γνώμη μου η φώτο που βγήκε πρώτη είναι τέλεια! Η αλήθεια είναι ότι δεν την είχα δει. Εγώ έβαλα αυτή τη φώτο της Καρίνιας γιατί ήθελα να σας δείξω τις φοβερές εικόνες που ζούμε καθημερινά στο σπίτι με τα δυο ζώα που αγαπιούνται. Νόμιζα επειδή στο φώτο γκάλερι γράφει μία φώτο και καλή ότι δεν έπρεπε να βάλω άλλη γι' αυτό και την έβαλα στο διαγωνισμό. Μετά που είδα ότι μπορώ να βάλω και βίντεο έστειλα διάφορα. Τελικά σε καλό μας βγήκε και χαίρομαι που και κάποιοι άλλοι βρήκαν τη φώτο αυτή ενδιαφέρουσα εκτός από εμένα!! Σας ευχαριστούμε πολύ λοιπόν!!!

Άβαταρ μέλους

Maria91
Dog Star ¤¤

Δημοσίευση από Maria91 » 20 Φεβ 2009, 17:30

ioannam24 έγραψε:
Maria91 έγραψε:Συγχαρητηρια!!!! :clap :clap :clap th:

για την κοράκλα μου λες ? την chiara.
ευχαριστούμε πολύ
Ναιαιαιαι! (bs)

Παρακαλω.
Δεν υπάρχει καλύτερος ψυχίατρος από ένα κουτάβι που σου γλύφει το πρόσωπο...!
ΕικόναΕικόνα
Κοίτα εδώ: Bianca-Golden Retriever

Άβαταρ μέλους

Topic author
Γεράσιμος
Webmaster
Όνομα: Μάκης
Has thanked: 91 times
Been thanked: 115 times

Δημοσίευση από Γεράσιμος » 20 Φεβ 2009, 19:55

@ "diesel"
Τώρα το διάβασα…
diesel έγραψε:υπηρξαν πραγματικα πολυ ωραιες φωτογραφιες και καταλληλες για ενα διαγωνισμο ομως δυστυχως πολλες απο αυτες δεν ηταν καν στην 19αδα και λεω δυστυχως γιατι στην θεση τους δεν μπηκαν καλυτερες (κατα την γνωμη μου και αυτα που διαβασα ως κριτηριο νικης )
Το όμορφο αγαπητή "diesel" δυστυχώς είναι υποκειμενικό, δεν είναι αυτό που αρέσει μόνο σε σένα.
diesel έγραψε: και προσοχη δεν θελω να θεωρηθει ή να πιστεψετε εσεις που ειστε μεσα σ'αυτην (19αδα) οτι δεν εχετε ομορφα μωρα ,μιλαω μονο για την φωτογραφια που ειτε εγινε καταχρηση του fhotoshop η το αλλο ακρο που ηταν φωτογραφιες εντελως εξω απο αυτο που ειπαν οι κριτες οτι θα κοιταξουν. τελος παντων :clap μπραβο :clap στους νικητες........ οσο για τους κριτες,τι να πω :?: :?: το αποτελεσμα μιλησε......
Εδώ πιάστηκες τελείως αδιάβαστη…
Κριτές: (Ψηφήσαμε όπως απαιτούσε ο διαγωνισμός την κατά την γνώμη μας πιο όμορφη φωτογραφία και όχι τον πιο όμορφο σκύλο).
Δ Ι Α Β Α Σ Ε ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΡΟΣ: (5. Επιτρέπεται η ψηφιακή επεξεργασία των φωτογραφιών.)

Τι φταίω εγώ αν καίς diesel fuel :lol: :lol:
Με εκτίμηση..
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ - VIDEO”