Καινούριο φάρμακο για Λεϊσμανίωση

Γνωστά φάρμακα που χρησιμοποιούμε για τους αγαπημένους μας τετράποδους. Πριν τη χρήση οποιουδήποτε φαρμάκου συμβουλευτείτε τον κτηνίατρο σας.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διευκρίνηση: Το ourDogs.gr δεν έχει καμία απολύτως σχέση ή συνεργασία με τις φαρμακευτικές εταιρείες που αναφέρονται σε αυτό το forum. Τα φάρμακα που παραθέτουμε εδώ είναι από αυτά που έχει προαναφερθεί ήδη η χρήση τους από μέλη της κοινότητας μας. Θα προστίθενται και καινούργια φάρμακα κατόπιν αιτήσεως σας
Άβαταρ μέλους
seter
Puppy
Όνομα: vanessa
Φύλο: Δεν καθορίστηκε
Status: Χωρίς σύνδεση

Re: Καινούριο φάρμακο για Λεϊσμανίωση

Δημοσίευσηαπό seter » 31 Ιαν. 2012, 17:38

κυνοφιλοι καλησπερα και τα δυο σκυλακια που ειχα, εχουν πεθανει τωρα πια, περασαν καλαζαρ στα 3 τους ετη,,,τους εκανα τον κυκλο θεραπειας που επρεπε και μετα εδινα ζιλαπουρ παρολο που δεν ειμασταν τυπικοι, με το ζιλαπουρ,,πεθαναν απο γηρατεια η μια 15 ετων και η αλλη 18!!

τους εβαζα αντβαντιξ και κολαρο και τα κοιμιζα μεσα,,,αφου την πατησμε βεβαια αλλα πηγαν ολα τελεια
το καλαζαρ δεν το φοβαμαι για εμας γιατι η σκνιπα ειναι ζωοφιλοφιλικη και κυκλοφορει ουτως η αλλιως, εχω δεν εχω σκυλο εγω
προσφατα υιοθετησα υπεροχη σκυλιτσα που εις γνωσην μου εχει καλαζαρ και της ειχαν κανει την θεραπεια εχω γιο 2 χρονων και δεν φοβαμαι καθολου το εχω ψαξει απο χιλιες μεριες,

Άβαταρ μέλους
Mpoumpoukaki
Club Member
Όνομα: Χρύσα

Δημοσίευσηαπό Mpoumpoukaki » 31 Ιαν. 2012, 17:51

Θα πρέπει να κάνετε Εγγραφή ή Σύνδεση για να δείτε το περιεχόμενο της δημοσίευσης.

Άβαταρ μέλους
Bogbol
Global Moderator
Όνομα: Βασίλης
Φύλο: Άνδρας

Δημοσίευσηαπό Bogbol » 31 Ιαν. 2012, 19:25

Θα πρέπει να κάνετε Εγγραφή ή Σύνδεση για να δείτε το περιεχόμενο της δημοσίευσης.
Μεγάλο ποσοστό των σκυλιών που εισάγουν τα Petshops από puppy mills παρουσιάζουν σοβαρές ασθένειες!!
Πολλά από αυτά δυστυχώς πεθαίνουν.

Άβαταρ μέλους
mitsi
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευσηαπό mitsi » 31 Ιαν. 2012, 20:16

Μην αγοράζεις ζώα.
Δώσε την ευκαιρία σε ένα αδέσποτο ζωάκι να βρει επιτέλους την οικογένεια που κάποιοι του στέρησαν...
Τα ζώα ΔΕΝ είναι παιχνίδια. Έχουν ψυχούλες και αισθήματα. Σε αγαπάνε είτε είσαι φτωχός είτε είσαι πλούσιος, είτε είσαι άσχημος είτε είσαι όμορφος.... είτε είσαι από τζάκι είτε όχι....
Εσύ γιατί θες ρατσάτο????

Άβαταρ μέλους
seter
Puppy

Δημοσίευσηαπό seter » 31 Ιαν. 2012, 20:41

Άβαταρ μέλους
mitsi
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευσηαπό mitsi » 31 Ιαν. 2012, 21:33

Μην αγοράζεις ζώα.
Δώσε την ευκαιρία σε ένα αδέσποτο ζωάκι να βρει επιτέλους την οικογένεια που κάποιοι του στέρησαν...
Τα ζώα ΔΕΝ είναι παιχνίδια. Έχουν ψυχούλες και αισθήματα. Σε αγαπάνε είτε είσαι φτωχός είτε είσαι πλούσιος, είτε είσαι άσχημος είτε είσαι όμορφος.... είτε είσαι από τζάκι είτε όχι....
Εσύ γιατί θες ρατσάτο????

Άβαταρ μέλους
seter
Puppy

Δημοσίευσηαπό seter » 01 Φεβ. 2012, 15:50

Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης