ΕΓΩ Ο ΤΖΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ!!!!!!

Χρήσιμες συμβουλές για αναπάντεχα & απρόβλεπτα συμβάντα. Ενημερωθείτε από έμπειρους ιδιοκτήτες και συζητήστε το περιστατικό σας.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

ντιτο
Dog Star ¤¤¤¤
Όνομα: Μαρια

Re: ΕΓΩ Ο ΤΖΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ!!!!!!

Δημοσίευση από ντιτο » 06 Απρ 2011, 18:24

mariag έγραψε:.... όταν γαβγίζουν σε διαφορετικούς ανθρώπους η ντροπή που νιώθουμε είναι μεγάλη :oops:
δεν νομιζω πως πρεπει να νιωθει καποιος ντροπη επειδη το σκυλι του μπορει να γαυγιζει ή να αντιδρα σε καποιον που στα ματια του(του σκυλου) φαινεται διαφορετικος.τα σκυλια σας ειναι αστερια ... wink:
ο ροκυ μπορει να ειναι κουλ σε αυτα αλλα εχει αλλα ''ψυχολογικα''.... :sarc

Άβαταρ μέλους

mariag
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Maria

Δημοσίευση από mariag » 06 Απρ 2011, 20:08

καταλαβαίνεις πώς το λέω... για μένα ξέρω ότι δε δείχνει κακία ή επιθετικότητα, για τους άλλους όμως...
Λευτεριά στα φυλακισμένα μπαλκονόσκυλα!!!

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

tita bloom
Akita
Όνομα: tita
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tita bloom » 15 Απρ 2011, 06:05

το σκυλακι μου δεν μου εχει δημιουργησει ποτε τετοια προβληματα μονο σε σκυλακια γαυγιζε.και παλι καλα γιατι ειμαι ντροπαλι και δεν ξερω πως θα το αντιμετωπιζα,λετε να ειναι ντροπαλι σαν εμενα και η σκυλιτσα μου??? και αστυνομικη τη χαιδευουν και ολοι.παλαιωτερα δεν ηθελε να αγκαλιαζω τα παιδακια και ζηλευε αλλα πλεον ειναι 16 χρονων και δεν ασχολειτε .

Άβαταρ μέλους

fidel2006
Bullmastiff
Όνομα: Νατασα

Δημοσίευση από fidel2006 » 15 Απρ 2011, 16:28

Ακούστε και την δικιά μου ιστορία!Ημασταν σε φιλικο σπιτι στην εξοχη και ειχαμε το σκυλι μου και ενα θηλυκο πιτ μπουλ.Και τα δυο σκυλακια ειναι απολυτα ησυχα , δεν γαυγιζουν ποτε.Οταν όμως μας πλησιαζε η κουτσομπολα της γειτονιας , η οποία οταν ειδε τα σκυλια πρωτη φορα είπε" τι τα θελετε τα ζωα , βαλτε τα στο φουρνο με πατατες" λυσσαγαν και τα δυο στο γαυγισμα!!!Εχουν διαίσθηση τα ατιμα και καταλαβαίνουν πολυ περισσοτερο απ'οσο νομιζουμε...
If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat.

Άβαταρ μέλους

Topic author
καψοραχη
Old Member

Δημοσίευση από καψοραχη » 16 Απρ 2011, 11:43

Το αποφασισα!!! με την μεντα που εχει ο Τζο με τους μπατσους θα τον παω βολτα στην Κερστεα πριν τον στειρωσω!!!!! Θα λυθει το προβλημα Κερατεα και ΧΥΤΑ μεσα σε μιση ωριτσα!!!! lau2: lau2: lau2: αγαλμα θα τον κανουν οι Κερατιωτες! Ο σωτηρας Τζο! lau2: lau2:

Άβαταρ μέλους

Magia-Orfeas
Beagle
Όνομα: Maria

Δημοσίευση από Magia-Orfeas » 16 Ιαν 2012, 11:54

lenaki0e0 έγραψε:και μενα η Ηρα μου που "εφυγε" ειχε ενα θεματακι με τους παπαδες.... σε μια βολτα μας ειδε εναν τον στριμωξε στη γωνια και γριλιζε με νευρο,οσο και να τρβαγα αυτη το βιολι της...βεβαια το γελιο της υποθεσης ηταν οτι ο πατερ αρχισε τις προσευχες και μολις απομακρυνα την μικρη αρχισε τα καντιλια lau2: lau2: lau2:
:lol: :lol: :lol:
:sarc :sarc :sarc

Άβαταρ μέλους

ΠΑΝΟΣ Α
Beagle
Όνομα: ΠΑΝΟΣ

Δημοσίευση από ΠΑΝΟΣ Α » 02 Οκτ 2014, 16:21

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΉΣΟΥΜΕ ΌΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΆ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΎΝ ΣΤΗΝ ΕΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΈΧΟΥΝ ΤΑ ΖΏΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΏ ΈΖΗΣΑ ΕΠΟΧΈΣ ΌΠΟΥ ΣΤΑ ΤΜΉΜΑΤΑ ΚΕΡΝΑΓΑΝ ΣΤΡΥΧΝΙΝΗ ΤΑ ΑΔΈΣΠΟΤΑ ΚΑΙ ΌΧΙ ΜΌΝΟΝ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΌΛΑ ΑΥΤΆ ΑΝΉΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΌΝ ΚΑΙ ΥΠΆΡΧΕΙ ΠΡΌΟΔΟΣ ΣΤΑ ΦΙΛΟΖΩΙΚΑ ΑΙΣΘΉΜΑΤΑ ΤΩΝ ΚΑΤΟΊΚΩΝ
ΤΗΣ ΧΏΡΑΣ ΜΑΣ...

Καλώς ήρθατε Διαβάστε: http://ourdogs.gr/ad/viewtopic.php?f=43&t=26884 :)

Παρακαλούμε στο μέλλον χρησιμοποιείστε πεζούς χαρακτήρες. Ευχαριστούμε :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γιατί να συμβεί σε μένα;”