ΕΓΩ Ο ΤΖΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ!!!!!!

Χρήσιμες συμβουλές για αναπάντεχα & απρόβλεπτα συμβάντα. Ενημερωθείτε από έμπειρους ιδιοκτήτες και συζητήστε το περιστατικό σας.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
καψοραχη
Old Member

ΕΓΩ Ο ΤΖΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ!!!!!!

Δημοσίευση από καψοραχη » 04 Δεκ 2010, 21:03

Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο τοπικ αλλα θελω να το μοιραστω μαζι σας και ειπα απο εδω καλα ειναι.....μενω Ν Σμυρνη και πριν απο κανενα διωρο εβγαλα βολτα τον Τζοϊ.....περπαταγαμε γιατι στο παρκο ηταν πολλα αρσενικα και δεν μας επαιρνε να ειμαστε εκει.....ξαφνικα και ενω πηγαιναμε αρχισα να νιωθω οτι κατι δεν παει καλα! παρατηρω καλυτερα και διαπιστωνω οτι στον δρομο ειμασταν εγω ο Τζο δυο τρεις αλλοι και 4677645377746 μπατσοι!!!!! αλλοι με μοτο (Διας) αλλοι στον δρομο περπατητοι αλλοι σε αυτοκινητα....ρε παιδια μα τον Θεο σας λεω αγριευτηκα ......και το θεμα ειναι οτι αυτο περασε και στο σκυλι...ηταν νευρικος και ηθελε να γυρισει σπιτι....ενω πηγαινε κανονικα γυρισε προς την κατευθυνση του σπιτιου και αρχισε να τραβα!!!!προσπαθησα να τον ηρεμισω και γυρισαμε πισω....ειναι τελικα απιστευτο το ποσο περναει η δικη μας διαθεση στα σκυλια ......λες και το λουρι ειναι αγωγος.....τεσπα γυρισαμε αρον αρον και ακουσα στην τηλεοραση περι γιαφκας και τα ρεστα....παντως αν δεν ειναι η δικη μου διαθεση που περασε στον Τζο τοτε μαλλον το σκυλουνι μου δεν χωνευει τους μπατσους!!!!!!εχω το σωστο σκυλι........ :dv1 χε χε!!!!!

Αυτό το θέμα έχει 56 απαντήσεις

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος για να δείτε τις υπόλοιπες απαντήσεις.

Εγγραφή Σύνδεση

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γιατί να συμβεί σε μένα;”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες