ΕΓΩ Ο ΤΖΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ!!!!!!

Χρήσιμες συμβουλές για αναπάντεχα & απρόβλεπτα συμβάντα. Ενημερωθείτε από έμπειρους ιδιοκτήτες και συζητήστε το περιστατικό σας.
Άβαταρ μέλους

chrisa4
Dog Star ¤¤

Re: ΕΓΩ Ο ΤΖΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ!!!!!!

Δημοσίευση από chrisa4 » 27 Δεκ 2010, 21:29

lenaki0e0 » 05 Dec 2010, 10:19 έγραψε:και μενα η Ηρα μου που "εφυγε" ειχε ενα θεματακι με τους παπαδες.... σε μια βολτα μας ειδε εναν τον στριμωξε στη γωνια και γριλιζε με νευρο,οσο και να τρβαγα αυτη το βιολι της...βεβαια το γελιο της υποθεσης ηταν οτι ο πατερ αρχισε τις προσευχες και μολις απομακρυνα την μικρη αρχισε τα καντιλια lau2: lau2: lau2:
χαχαχα!!! απιστευτο!!! ποσο θα θελα να μουν απο μια πλευρα και να το εβλεπα!!!!! lau2:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

eri
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από eri » 29 Δεκ 2010, 01:53

Εμενα που γαυγιζε και σε οποιον κουτσαινει η περπαταει περιεργα και σε ΟΛΟΥΣ τους αλλοδαπους και στους παπαδες και στους αστυνομικους?
Που τους καταλαβαινει??
Εχω αισθανθει ΠΟΛΛΕΣ φορες ασχημα! Καθομαστε για καφε, ερχεται ο ανθρωπος με τα cd και ο Οσκαρ σκυλιαζε, με ολη τη σημασια!
Και εβριζαν φυσικα εμενα γιατι νομιζουν οτι του το εχω μαθει προφανως....
Κι ετσι και δει τροχονομο απο το αυτοκινητο παθαινει φρικη....το μονιμο αγχος μου ειναι μη με σταματησουν για ελεγχο και εχω τον Οσκαρ μαζι μου...

Άβαταρ μέλους

Dog's Revenge
Retired

Δημοσίευση από Dog's Revenge » 30 Δεκ 2010, 22:03

βιταλης έγραψε:Καλό. lau2: lau2: Μην σε ακούσει η Ευγενία γιατί θα σε κάνει με τα κρεμμυδάκια τώρα που έχει μπει στα κόλπα. Με σύντομες και δημοκρατικές διαδικασίες. lau2:
Ξέχνα την αυτή. Η κ. Ευγενία δεν ασχολείται με λαϊκά θέματα,
Μην ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ σκύλους, ΥΙΟΘΕΤΗΣΤΕ ένα ΑΔΕΣΠΟΤΟ
Δεν είμαι εγώ σπορά της τύχης ο πλαστουργός της νιας ζωής, εγώ είμαι τέκνο της ανάγκης κι ώριμο τέκνο της οργής. (Κ. Βάρναλης)

Άβαταρ μέλους

Mpoumpoukaki
Old Member
Όνομα: Χρύσα

Δημοσίευση από Mpoumpoukaki » 30 Δεκ 2010, 22:57

Ασε που εχει καταρευσει ηδη! lau2: lau2:

Άβαταρ μέλους

acidblack
Bullmastiff

Δημοσίευση από acidblack » 01 Φεβ 2011, 16:28

o atlas ειναι πολυ πλακατζης σκυλς πηγαινει τους παντες .....αλλα δεν πηγαινει με τιποτα τις γατες .....τωρα με τους εγχρωμους δεν τα παει καλα αλλα ....παιδια δεν τον εχω εκπαιδευσει ....

Άβαταρ μέλους

dexatz
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Δέσποινα

Δημοσίευση από dexatz » 01 Φεβ 2011, 23:32

:rofl2 :rofl2 :rofl2
καλα, πεθανα στα γελια με τα ποστ σας. να ειστε καλα,με κανατε και γελασα βραδιατικα lau2:
εμενα παλι που τους αγαπα ολους? πως θα της μαθω το κολπο με τους μπατσους?
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

vDogTrainer
Dog Star ¤¤¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vDogTrainer » 02 Φεβ 2011, 07:45

Πέρα απο την πλάκα,το λουρί είναι όντως "αγωγός" όπως είπατε.Πολλές φορές μεταφέρει στο σκύλο αυτό που νιώθουμε,γι'αυτό και πρέπει όταν τον έχουμε με το λουρί να ήμαστε ήρεμοι και χαλαροί,αν ταραχτούμε εμείς ή νιώσουμε φόβο πιθανότατα θα το μεταφέρουμε και στο σκύλο.

Είναι και ένας απο τους λόγους που συναντάμε σε πολλά σκυλιά την "επιθετικότητα του λουριού".

Άβαταρ μέλους

Topic author
καψοραχη
Old Member

Δημοσίευση από καψοραχη » 02 Φεβ 2011, 22:16

απο οτι καταλαβατε η Βανεσσα μολις ειπε οτι εγω δεν συμπαθω τους μπατσους!!!! ψυχολογα !!!!!! lau2:

Άβαταρ μέλους

dexatz
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Δέσποινα

Δημοσίευση από dexatz » 03 Φεβ 2011, 08:25

να κανω μια ερωτηση? πως εξηγειτε σκυλια που ζουν μονιμα σε αυλες, να γαυγιζουν μονο οταν περνανε αλβανοι? ειναι ενα φαινομενο που το συναντω πολυ συχνα στο χωριο μου οπου υπαρχουν πολλα "αυλοσκυλα" και πολλοι αλβανοι.εχουν καποια διαφορετικη μυρωδια?
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

zar
Dog Star ¤¤¤¤

Δημοσίευση από zar » 03 Φεβ 2011, 08:51

Η δικιά μου κανει κατι τελειως διαφορετικό. Όταν πηγαίνουμε θησείο ή οπουδήποτε υπαρχουν πλανοδιοι μουσικοί, καθεται σε στάση "κατσε" και τους παρακολουθεί ακίνητη κανοντας αυτο το ρομποτικό που κανουν με το κεφαλι τους και τους κοιτά προσηλωμένη. Το αποτελεσμα είναι οτι μαζεύει πολύ περισσότερο κόσμο απο οτι οι πλανοδιοι.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γιατί να συμβεί σε μένα;”