Θέλω να πάρω τον σκύλο πίσω!

Χρήσιμες συμβουλές για αναπάντεχα & απρόβλεπτα συμβάντα. Ενημερωθείτε από έμπειρους ιδιοκτήτες και συζητήστε το περιστατικό σας.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

zar
Dog Star ¤¤¤¤

Re: Θέλω να πάρω τον σκύλο πίσω!

Δημοσίευση από zar » 01 Νοέμ 2011, 15:01

Καταλαβαίνω πως νοιώθεις (για αυτο είπα οτι ο moderator τα είπε καλύτερα απο μένα). Πάντως πιστεύω οτι η κοπελα πρεπει να σε βοηθησει να δεις οτι όντως το σκυλακι είναι σε καλά χέρια.
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

alessaki
Bullmastiff
Όνομα: alexandra

Δημοσίευση από alessaki » 30 Ιαν 2012, 15:35

τι εγινε τελικα βρε παιδια?

Άβαταρ μέλους

maraki888
Beagle
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από maraki888 » 21 Μάιος 2016, 16:44

Αγαπητη Ελινα και υπολοιποι....ειδα τυχαια αυτο το ποστ μετα απο 7 χρονια αναζητωντας κτ τελειος διαφορετικο...λυπαμαι που χρειαστηκε να τα γραφεις αυτα εδω και δε με πηρες ενα τηλ....ειμαι η Μυριαμ...θα πω μονο οτι το σκυλακι σε παρακαλουσα 1 βδομαδα να το παρεις και ελεγες οτι δεν εχεις χωρο ....τελικα το εδωσα σε ενα υπεροχο παιδι ο οποιος τον εχει ακομα και τον υπερ αγαπαει...εδω σας παραθετο αντιγραφη του προφιλ του στο φεις...τσεκαρε τις φοτο εξωφυλλου και θα δεις τον Γκαρσια πως μεγαλωσε...ο λογος που σου μιλαγε αποτομα οπως λες ειναι γτ του εστελνες 5 μυνηματα την μερα και αυτο ακομα και μενα κουραζε καποτε....τα φιλια μου σολους σας... (ασχετο αλλα σε περιπτωση που δε φενετε η επισυναψη του προφιλ το ονομα του ειναι Τasos Kara

https://www.facebook.com/tasos.kara.37/ ... 198&type=3
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γιατί να συμβεί σε μένα;”