Είναι αλήθεια ή όχι...?

Συνήθως δεν υπάρχουν προβλήματα συμβίωσης σκύλου και μωρών,
τι πρέπει να γνωρίζουν οι μέλλουσες μητέρες.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Roben
Old Member
Επικοινωνία:

Re: Είναι αλήθεια ή όχι...?

Δημοσίευση από Roben » 21 Απρ 2009, 15:20

Nell80 έγραψε: Εγώ δεν έχω κάνει παιδάκι ακόμα, παντρεύτηκα και πήρα σκύλο για να μάθει να κάνει babysiting μόλις κάνω μωρό!!! (bs) (bs) (bs) (bs)
Εγώ μετά απο 6 μήνες του έφερα και δεύτερο σκυλί του άντρα μου... :lol: :lol: :lol: να βεβαιωθώ wink:
Τα πάει καλά όμως και μάλλον θα του κάνω και ένα παιδί να κάνει και στα 3 babysitting :clap :clap :clap :clap
Ελένη

"Άιεν αριστεύειν"

Άβαταρ μέλους

elenidia
Bullmastiff

Δημοσίευση από elenidia » 21 Απρ 2009, 15:26

Αλλαξε γυναικολογο καλη μου ,αφου σου λεει τετοια πραγματα για τα σκυλια,ποιος ξερει τι γνωσεις περι μαιευτικης εχει!!!!!

Άβαταρ μέλους

doglover
Dog Star ¤¤¤¤

Δημοσίευση από doglover » 21 Απρ 2009, 15:29

elenidia έγραψε:Αλλαξε γυναικολογο καλη μου ,αφου σου λεει τετοια πραγματα για τα σκυλια,ποιος ξερει τι γνωσεις περι μαιευτικης εχει!!!!!
Εγώ αυτό θα έκανα, αλλά δυστυχώς είναι ουκ ολίγοι οι γυναικολόγοι που υποστηρίζουν το ίδιο...
Μαριγώ
Reina

Άβαταρ μέλους

julia
Dog Star ¤

Δημοσίευση από julia » 21 Απρ 2009, 15:49

Έχω κάποια ονόματα φιλόζωων γυναικολόγων, δεν ξέρω αν επιτρέπεται να τους βάλω εδώ. ( ή αν γινόταν το αντίστοιχο θέμα... scr: )
Ο δικός μου πέρασε το τέστ της γάτας με 20!!!
( " Γιατί να την διώξεις την γάτα??? Στην εγκυμοσύνη, μια γατούλα είναι καλή, ηρεμεί την γυναίκα και την χαλαρώνει!!!")

33 χρόνια μέσα στις γάτες, σε πρωτόγονες συνθήκες, τα 25χρόνια...σε προγεννητικό έλεγχο βγήκα Αρνητική στο Τοξόπλασμα. (το έκανα και δεύτερη φορά!!) sm:)
Έπρεπε να βάλω στοίχημα.... dv2: dv2: Το μόνο που μου μένει είναι να πάω από την άμμο τους, να πάρω και να φάω κάνα μεζεδάκι!!! tea;:: tea;::

Φίλη μου πάλι, δεν έχει πλησιάσει γατί στα 2 χιλιόμετρα, είναι θετική, έχει έναν γιο 8 χρονών μια χαρά. Απλά το κόλλησε από τα χώματα, που έπαιζε μικρή. :hi (που το επικίνδυνο είναι να το κολλήσει η μάνα στο Α τρίμηνο της κύησης, πριν ή μετά, δεν υπάρχει κανένα θέμα, μιλάμε για 3 μήνες ΤΕΤΟΙΟΣ πανικός...)

Τα παραδείγματα είναι άπειρα.
ΜΑΖΙ, κάνουμε την θεωρία πράξη!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
katarina
Beagle

Δημοσίευση από katarina » 25 Απρ 2009, 17:47

Ευχαριστώ για τισ απαντήσεις....
ούτε εγώ το πίστευα αλλά ήθελα να είμαι σίγουρη.....
όταν(......) τη δω θα ρωτήσω
Όσο για τους ελληνικούς χαρακτήρεσ...ήμουν στο εξωτερικό και δεν μπορούσα αλλιώς!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΚΥΛΟΣ”