Εγκυμοσύνη και σκύλος

Συνήθως δεν υπάρχουν προβλήματα συμβίωσης σκύλου και μωρών,
τι πρέπει να γνωρίζουν οι μέλλουσες μητέρες.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Marga
Global Moderator
Επικοινωνία:

Re: Egimosini kai skulos

Δημοσίευση από Marga » 06 Απρ 2008, 22:04

EleniM έγραψε:Mehh, όταν πραγματικά αγαπάς το σκυλί σου και έχεις αυτή τη σχέση και την επικοινωνία που είμαι σίγουρη οτι όλοι σας καταλαβαίνετε ακριβώς τι εννοώ, όλα μα όλα γίνονται. Είμαι σίγουρη για αυτό.:
σε ποια αναφερεσαι? scr:
μην αγχωνεσαι για το μεγεθος. Μια χαρα τα γραφεις th:

Άβαταρ μέλους

Elerrina
Dog Star ¤¤¤

Re: Egimosini kai skulos

Δημοσίευση από Elerrina » 06 Απρ 2008, 22:27

EleniM έγραψε: Μην αγχώνεσαι φιλενάδα, η εγκυμοσύνη σου όταν θα έρθει με το καλό δεν θα έχει κανένα πρόβλημα..και θα δείς ότι το σκυλάκι σου θα το διαισθανθεί ότι είσαι έγκυος και θα σε προσέχει πολύ περισσότερο. Εδώ θα είμαστε και θα το δείς.
Πωπω με ανατρίχιασες με αυτή σου την κουβέντα!!! :lov :lov

Ειλικρινά χάρηκα πάρα πολύ που άκουσα αυτά τα λόγια τα είχα τόσο ανάγκη!!!!Την αγαπώ την σκυλίτσα μου όσο τίποτα άλλο και θέλω να μείνουμε μέχρι το τέλος μαζί.Θέλω το παισί μου να τα αγαπήσει όσο τα αγαπώ κι εγώ!

Και σε όσους έχουν να μου πουν κάτι περί παιδιού-σκυλιού = ποτέ μαζί, να έχω να τους τρίψω στην μούρη ιστορίες σαν την δική σου για το βουλώσουν επιτέλους....... :dv1 :dv1 :dv1

Δεν είχα καμία πρόθεση να την πετάξω στο δρόμο την Νταίζη μου αλλά όλοι αυτοί που με κοιτάνε με μισό μάτι όταν τους λέω πως το παιδί μου θα μεγαλώσει με το σκυλί μου να τους μπω κανονικά και να σταματίσει όλη αυτή η καχυποψία και η απέχθεια που έχουν απέναντι στην απόφασή μου!
Τζένη

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΚΥΛΟΣ”