Το Pet Shop της Βούλας!! ♥

Αν δεν πουλάς σκύλους εδώ θα μπορέσεις να καταχωρήσεις το κατάστημα σου κάτω υπό τις προϋποθέσεις που θα διαβάσεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Ο χώρος προβάλει Pet Shops που δεν πωλούν σκύλους και γάτες. Δεν επιτρέπεται η διαφήμιση προϊόντων των καταστημάτων.
Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 232 times
Been thanked: 371 times

Re: Το Pet Shop της Βούλας!! ♥

Δημοσίευση από Morgan_A » 17 Οκτ 2013, 00:07

Εννοείται Χριστίνα μου, άλλωστε το συγκεκριμένο pet shop δεν πουλάει κανένα απολύτως ζωάκι, ούτε ψαράκια, ούτε πουλάκια, ούτε τίποτα, γι΄αυτό το στηρίζουμε...
Αν πουλούσε σε καμία περίπτωση δεν θα το στηρίζαμε με οιονδήποτε τρόπο... :nop:
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Χριστίνα 85
Bullmastiff
Όνομα: Χριστίνα

Δημοσίευση από Χριστίνα 85 » 17 Οκτ 2013, 00:52

γνωρίζω τη θέση σας σαν forum απέναντι στα pet shop που εμπορεύονται ζωάκια και συμφωνώ απόλυτα!

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team

Δημοσίευση από Morgan_A » 20 Οκτ 2013, 11:47

Τι να κάνουμε καλή μου Χριστίνα, τα λέμε, τα ξαναλέμε, τα μάτα-ξάναλέμε... και ελπίζουμε ότι με αυτόν τον τρόπο, σιγά σιγά θα αρχίσει να γίνεται συνείδηση του ζωόφιλου κοινού το κάθε τι...
Ελπίζουμε μέσα από την συχνή επανάληψη και την προσπάθεια να πάψει κάποια στιγμή και ο Έλληνας ζωόφιλος να λέει "δεν βαριέσαι... ας πάω σήμερα εκεί να κάνω την δουλειά μου και από Δευτέρα κάνω το σωστό..."

ΟΧΙ!!!! ΚΑΝΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!
ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΙΩΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ... ΤΟ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΖΩΩΝ ΣΤΙΣ ΓΥΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ PUPPY MILLS!!!!
ΠΕΣ "ΟΧΙ ΑΛΛΟ!!! ΦΤΑΝΕΙ!!!"

ΔΕΝ ΣΤΗΡΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ!!!!

Και προσέξτε και το άλλο...
Οι βασανιστές αυτοί..., που πλουτίζουν από το εμπόριο των αθώων αυτών ψυχών, προσπαθούν να μας δελεάσουν με δήθεν μικροπροσφορές κλπ, επειδή βέβαια δεν έχουν ανάγκη το κέρδος των μικροπραγμάτων όταν βγάζουν εκατομμύρια από τα ζωάκια που αγοράζουν στην Βουλγαρία 10 ευρώ από τα puppy mills και πωλούν εδώ 600 και 700 ευρώ, αλλά πρέπει να καταλάβουμε ότι αυτή είναι η παγίδα τους... και δεν πρέπει να πέφτουμε μέσα!!! :nop:

Τι νόημα έχει να γλιτώσω σε ένα λογαριασμό 1, 2 ή 3 ευρώ και να έχω συμβάλλει με την συμμετοχή μου στην εκμετάλλευση μιας αθώας ψυχής...??? Ξεπληρώνεται με 1, 2 και 3 ευρώ αυτό το έγκλημα...??
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

nikoletap
Akita
Όνομα: nikoleta

Δημοσίευση από nikoletap » 20 Οκτ 2013, 12:29

Υπάρχει κάποιο site που μπορούμε να δούμε τα προιόντα;

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team

Δημοσίευση από Morgan_A » 20 Οκτ 2013, 15:12

Δεν νομίζω να έχουν ακόμα φτιάξει e-shop επειδή είναι πολύ καινούριο το συγκεκριμένο μαγαζί, έχω όμως πάρει εγώ το συγκεκριμένο λουρί από εκεί γι΄αυτό γνωρίζω ότι το έχουν...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Βούλα
Bullmastiff
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Βούλα » 24 Οκτ 2013, 01:17

Δεν έχουμε φτιάξει ακόμα σελίδα που να μπορεί κανείς να δει τα προϊόντα μας και να ψωνίσει από εκεί, αλλά ευελπιστούμε να την κάνουμε σύντομα, ήδη το ψάχνουμε.
Σας ευχαριστώ πολύ φίλοι μου για την στήριξη και την προτίμησή σας, είναι πολύ σημαντικό αυτό για μένα και τους συνεργάτες μου και μας δίνει το κουράγιο να συνεχίσουμε σε μια εποχή που μόνο εύκολη δεν είναι για νέες επιχειρήσεις.
Οι συνειδητοποιημένοι ζωόφιλοι δεν στηρίζουν με οποιονδήποτε τρόπο, όσους πατούν επάνω σε αθώες ψυχές και πλουτίζουν από την ταλαιπωρία και τον θάνατό τους!!!
Η ανοχή είναι συμμετοχή!!!

Άβαταρ μέλους

Χριστίνα 85
Bullmastiff

Δημοσίευση από Χριστίνα 85 » 24 Οκτ 2013, 01:28

Τα μαγαζιά Βούλα μου τα φτιάχνουν οι άνθρωποι. και εσύ έχεις αποδείξει πόσο αγαπάς τα ζωάκια! όλα θα πάνε καλά! άντε περιμένουμε τη σελίδα γιατί από Αλεξανδρούπολη δύσκολο να έρθω! (bs)

Άβαταρ μέλους

Tzakos
Dog Star ¤¤
Όνομα: Manthos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Δημοσίευση από Tzakos » 24 Οκτ 2013, 20:16

Χριστίνα,πές μου τι θές,να σου απαντήσω......
Φανταστικό το κατάστημα της Βούλας.
Καί πάλι καλές δουλειές κοπελιά.
Η γνώση δίνει δύναμη και ο χαρακτήρας σεβασμό.

Άβαταρ μέλους

Χριστίνα 85
Bullmastiff

Δημοσίευση από Χριστίνα 85 » 24 Οκτ 2013, 20:58

δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου Μάνθο, σ ευχαριστώ πολύ για την προσφορά! έλεγα να χαζέψω τα προιόντα και ότι ανάγκη προκύπτει να παραγγέλνω από κει!!!

Άβαταρ μέλους

ioanna_
Dog Star ¤¤
Όνομα: Ιωάννα

Δημοσίευση από ioanna_ » 25 Οκτ 2013, 12:14

Πολλές ευχές και από μένα για καλές δουλειές και ένα μεγάλο μπράβο που δεν εμπορεύεστε ψυχούλες σαν κάποια άλλα πετ σοπ.
Με την πρώτη ευκαιρία (δεν μένω και πολύ κοντά) θέλω να περάσω κι εγώ από το μαγαζί, να κάνω τις αγορές μου και να σας γνωρίσω από κοντά!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προτεινόμενα Pet Shops”