σκουλίκια στα κακά

Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη - Θεραπείες. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη – Θεραπεία. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη. ilias-korsavidis@ourdogs.gr Εικόνα 6977 340840 Παρακαλούμε όσοι δεν έχουν κτηνιατρικές γνώσεις να μην απαντούν σε κρίσιμα ερωτήματα.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Aspa_v
Puppy
Όνομα: Aspa vr
Has thanked: 2 times

σκουλίκια στα κακά

Δημοσίευση από Aspa_v » 13 Νοέμ 2017, 22:52

καλησπέρα, ξέρω οτι έχει συζητηθεί το θέμα που θα ανεφέρω και εγώ αλλα δ έχω βρεί κάπου για τρόπο αντιμετώπισης αφού υπάρχει ήδη το πρόβλημα. το σκυλάκι μου είναι 4μηνών και πήρε χάπι για τα σκουλίκια (milbemax)5 σεπτέμβρη. ο κτηνίατρος μου είπε να τησ ξανα δώσω μετά απο 3 μήνες. τελικά πριν 3 μέρες είδα μεγαλα σκουλίκια στα κακα της και κατευθείαν (επειδή δ βρήκα τον κτηνίατρο) πηγα πήρα και της έδωσα ξανα milbemax. μου είπε τελικά και εκείνος πως καλά έκανα και θα φύγουν. τώρα ακόμα βγάζει σκουλίκια και σήμερα έβγαλε αρκετά αλλα νομιζω ολα ήταν νεκρα. πρέπει να κάνω και κάτι αλλο? πότε θα φύγουν όλα? ευχαριστω εκ των προτέρων

Αυτό το θέμα έχει 10 απαντήσεις

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος για να δείτε τις υπόλοιπες απαντήσεις.

Εγγραφή Σύνδεση

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΥΓΕΙΑ (Ιατρικά θέματα)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες