βηχας.Ηλια βοηθεια

Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη - Θεραπείες. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη – Θεραπεία. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη. ilias-korsavidis@ourdogs.gr Εικόνα 6977 340840 Παρακαλούμε όσοι δεν έχουν κτηνιατρικές γνώσεις να μην απαντούν σε κρίσιμα ερωτήματα.

βηχας.Ηλια βοηθεια

Δημοσίευσηαπό kardatd » 25 Φεβ 2009, 13:56

Το μαλτεζακι μου 5 μηνων τωρα,συνεχιζει να εχει ασχημο βηχα για 2,5 μηνες. Αρχισε μετα απο την αναρωση του κενελ καφ.πηρε τοτε αντιβιωση και κορτιζονη. της επεσε το τριχωμα και τωρα αρχιζει να συνερχετε. Της δινω λαδακι ελιας και βιταμινες.ο βηχας ομως ... :oops: βηχας.καναμε ακτινογραφιες για να δουμε μηπως υπηρχε προβλημα με την τραχεια.ειπα στον γιατρο μηπως εχει ανεπαρκεια καρδιας,αλλα μου ειπε οτι ειναι μικρη για κατι τετειο. τελικα μου ειπε οτι ειναι ψυχολογικο. Εσυ συμφωνεις με αυτο/??δεν ξερω τι αλλο να της κανω. :oops: :cry: :cry: :cry: τηνλυπαμαι πολυ οταν βηχει και παει να κρυφτη :cry: :cry: τι αλλο νομιζεις οτι μπορει να ειναι? αλεργια ισως?πως θα τον καταπολεμησουμε αυτον τον βηχα που ξεφυτρωνει σε ασχετες ωρες και τοπο.ευχαριστω. ~wv ~wv ~wv ~wv
Άβαταρ μέλους
kardatd
Topic Author
Bullmastiff
Δημοσιευσεις: 158
(View: Όλες /Στο topic)

- ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ -

Αυτό το θέμα έχει 1 απάντηση

Πρέπει να είστε μέλος ή να εγγραφείτε για να δείτε τις απαντήσεις του θέματος.

Εγγραφη    Συνδεση

• Παραπλησια θεματα
    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ
    ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

Επιστροφή στο ΥΓΕΙΑ (Ιατρικά θέματα)

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: akrivi_red, lorenzo, STE123, Yahoo [Bot] και 46 επισκέπτες