6ΜΜΗΝΟΣ ΡΥΣΗ

Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη - Θεραπείες. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η υγεία των σκύλων μας. Ασθένειες - Πρόληψη – Θεραπεία. Συμβουλές από τον κτηνίατρο του Forum μας κ. Ηλία Κορσαββίδη. ilias-korsavidis@ourdogs.gr Εικόνα 6977 340840 Παρακαλούμε όσοι δεν έχουν κτηνιατρικές γνώσεις να μην απαντούν σε κρίσιμα ερωτήματα.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Stella_ral
Akita
Όνομα: Στελλα
Re: 6ΜΜΗΝΟΣ ΡΥΣΗ

Δημοσίευση από Stella_ral » 02 Ιούλ 2016, 19:05

Σας ευχαριστω παρα πολυ !!τελειωσαν τα βάσανα ... Και Απ'ότι βλεπω δεν ειναι άλλο πρησμένο .. Απλά βγάζει κάτι άσπρα υγρά όπως στην αρχή πριν έρθει το αίμα ..... Είχαμε καντάδα το βράδυ απο γαμπρούς ... Τωρα 3-4 μερες δεν εχει έρθει κανένας ... Πάντως βόλτα δεν την πάω ακόμα ... Για καλό και για κακό ...

Άβαταρ μέλους

VOLPE
Club Member
Όνομα: Ισίδωρος
Has thanked: 43 times
Been thanked: 57 times

Δημοσίευση από VOLPE » 02 Ιούλ 2016, 20:18

Τα καλά κορίτσια, κάθονται σπίτι τους, όταν κυκλοφορούν "τύποι", με πονηρούς σκοπούς! bigg:
Εγώ είμαι ελεύθερος αέρας...που φυσά!

Άβαταρ μέλους

Stella_ral
Akita
Όνομα: Στελλα

Δημοσίευση από Stella_ral » 02 Ιούλ 2016, 20:51

Χαχαχα!! Ναι αυτό κάναμε και κάνουμε .. Πάντως έπρεπε να έχω καταλάβει απο την αρχή τι θα μου έβγαινε ... Απο όταν ήταν 3 μηνών και έβλεπε αρσενικό καθόταν σα χαζούλα .. Και τωρα έκλαιγε και λαχανιάζε όταν άκουγε να κλαίνε .. Οοοχι... Κλειδωμένη μέσα ... thr:: lau2:

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΥΓΕΙΑ (Ιατρικά θέματα)”