χαρίζεται ημιαιμο ροντβαιλερ

Σκυλιά για υιοθεσία. Απαγορεύονται αυστηρά η αγοραπωλησίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εκτός του χώρου μας .... το facebook βρίθει αγγελιών με σκυλάκια που χρήζουν υιοθεσίας, φιλοξενίας, γενικότερης βοήθειας κλ.π. Αν δεν βρείτε εδώ αναζητήστε στο facebook.com/ourdogs.gr Για καθαρόαιμα απευθυνθείτε στον http://www.koe.gr :::: Απαγορεύονται αυστηρώς οι αγοραπωλησίες
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ Υιοθετήστε ένα Αδέσποτο, κάντε click στη στοργή!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
μαριατζελα1991
Puppy
Όνομα: μαριατζελα

χαρίζεται ημιαιμο ροντβαιλερ

Δημοσίευση από μαριατζελα1991 » 05 Απρ 2015, 14:16

Καλημέρα βρήκαμε με τον άντρα μου ένα ημιαιμο ροντβαιλερ και το.φιλοξενούμε μέχρι να βρεθεί σπίτι για αυτό.έχουμε είδη ένα.ημιαιμο πιτμπουλ.είμαι έγκυος και θα πάμε να μείνουμε στο χωριό είναι πολύ δύσκολο να το πάρουμε μαζί.ζητείται άμεσα σπίτι για τη βουβετ είναι πέντε μηνών και της έχουμε κάνει τα πρώτα εμβόλια.σε λίγες μέρες φεύγουμε.επικοινωνία 6987721723 και 6987732178.είναι έξυπνο φύλακας ήρεμο.περιοχή μαρουσι αττικης

Καλώς ήρθατε Διαβάστε: http://ourdogs.gr/ad/viewtopic.php?f=43&t=26884 :)

Άβαταρ μέλους

Χριστόφορος
Dog Star ¤
Has thanked: 3 times
Re: χαρίζεται ημιαιμο ροντβαιλερ

Δημοσίευση από Χριστόφορος » 05 Απρ 2015, 15:01

Γεια σου Μαριάτζελα,

Μπράβο για την κίνηση σου έχεις κάνει ήδη πάρα πολλά.
Σε παρακαλώ αν μπορείς και δεν σου είναι κόπος βάλε μερικές φωτογραφίες ώστε κάποιον που τον ενδιαφέρει να δει τον φίλο μας.

Ξανά ένα μεγάλο μπράβο, το αξίζεις πραγματικά :clap
Καλώς ήρθες στον κοινότητα μας :ole:

Άβαταρ μέλους

Manos-Ermis
Saint Bernard
Όνομα: manos

Re: χαρίζεται ημιαιμο ροντβαιλερ

Δημοσίευση από Manos-Ermis » 05 Απρ 2015, 16:22

Γεια σου μαριατζελα και ενα μεγαλο μπράβο που μαζεψες το σκυλάκι.
Όπως φαντάζομαι γνωρίζεις η υιοθεσία ενος αδεσποτου δεν είναι και το πιο ευκολο πράγμα. Παιζουν χιλαδες αδέσποτα που περιμένουν να βρουν το παντοτινό τους σπίτι.
Εχεις σκεφτει το ενδεχομενο να μην εχεις καταφερει να του βρεις ιδιοκτητη μεχρι να φυγεις;
Μήπως πρεπει απο τώρα να σκέφτεσαι το ενδεχόμενο οτι δεν θα βρεις νεο σπίτι για το αδέσποτο όσπου να ερθει η στιγμη να φυγεις (και να ψαχνεις εναλλακτικές);
Στα λέω όλα αυτά γιατί σε καταλαβαίνω απόλυτα αφού έχω βρεθεί και εγώ στην θέση σου και με τεράστιο άγχος (έδωσα ενα κουτάβι εξω απο το λιμανι του Πειραιά, τελευταια στιγμη και ενω ταξιδευα μόνιμα για κρητη το οποίο το βρήκα στην Πάρνηθα παρατημενο 3μερες πριν).

Εύχομαιτα καλύτερα στο σκυλί αλλα και σε σένα και με ενα πόνο που λεν και στο χωριό μου. th:

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ”