ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΥΡΕΙ ΚΑΘΙΣΤΟΣ!

Ο κάθε σκύλος είναι διαφορετικός καθώς επίσης και το περιβάλλον που ζει. Έχουμε τις κατάλληλες γνώσεις πριν διαπιστώσουμε ότι ο φιλαράκος μας δεν φέρεται «σωστά»;
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την αναζήτηση πριν ανοίξετε θέμα. μπορεί να υπάρχει.
Άβαταρ μέλους

man30
Retired

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΥΡΑΕΙ ΚΑΘΙΣΤΟΣ!

Δημοσίευση από man30 » 23 Ιαν 2009, 18:54

BEMLI έγραψε:η δικιά μου είναι τοσο μίζερη που αν μπορούσε θα σήκωνε και τα δύο πίσω πόδια της για να μην λερωθεί..... :lol:
Λυπάμε αλλά δεν θα μας κλέψεται εσείς τον τίτλο κυρία μου.... αυτό το κάνει η μία και μοναδική Τερέζα... ουρεί μόνο περπατόντας κατακόρυφο στα μπροστινά της πόδια, και μην μου ζητήσεται πάλι φωτογραφία, γιατί δεν την έχω βγάλει ακόμα!!! tea;:: tea;:: tea;::

Άβαταρ μέλους

siaste
Dog Star ¤¤¤¤

Δημοσίευση από siaste » 23 Ιαν 2009, 18:55

μην ανησυχεις θα το σηκωσει σε λιγο καιρο... :lol: :lol: η μικρη της αδερφης μου κανει τσια της σαν αρσενικο scr: scr: scr: ...σηκωνει ποδι... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: να ανησυχησουμε!!! tea;:: tea;:: tea;:: tea;:: tea;:: tea;:: tea;::

Άβαταρ μέλους

Nell80
Dog Star ¤¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Nell80 » 23 Ιαν 2009, 19:14

Μανθο ειχα δει στην γνωστη εκπομπη στο Σκαι (Ο σκυλος μου ή εγω ) τσιουαουα να το ακνουν αυτο!!!
Επαθα πλακα!!!Σηκωναν και 2 πισω ποδια και εκαναν την δουλεια και τα αρσενικα και τα θυλικα :eek: !
ANNA

Άβαταρ μέλους

lawrence-gr
Dog Star ¤¤¤¤

Δημοσίευση από lawrence-gr » 23 Ιαν 2009, 19:32

ρε παιδια σιγα μην ανυσηχουμε και για το κατουρημα πια...ριλαξ.οταν γουσταρει τοτε θα το σηκωσει.θα δει κ κανα αρσενικο να το κανει και θα τον μιμηθει...

Άβαταρ μέλους

elmanari
Dog Star ¤¤¤¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από elmanari » 23 Ιαν 2009, 20:18

Γι'αυτό και εγώ αποφεύγω τις "κακές" παρέες :lol: ... για φανταστείτε να μαρκάρει τον τοίχο αντί την πάνα του :nop: :nop: :nop: ωχ τι έχω να τραβήξω

Αυτό το σούζα πολύ μου άρεσε th: πως το κάνουν είπαμε? tea;::
Dogs are the leaders of the planet. If you see two life forms, one of them's making a poop, the other one's carrying it for him, who would you assume is in charge?

Ενημερώσου προτού πράξεις ...

Άβαταρ μέλους

sebastian
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από sebastian » 23 Ιαν 2009, 23:40

ο δικός μου που είναι 7 μηνών στις βόλτες έχει ξεκινήσει και το σηκώνει λίγο
στο σπίτι κάνει πάντα ''κουταβίσια''
όταν θα το σηκώνει κανονικά να δω τι θα κάνω,πάντως την πάνα δεν θα την πετυχαίνει :lol:

δεν γίνεται έξω όρθια και μέσα καθιστός :lol: :lol: :lol:
"..ότι δεν συνέβει ποτέ, είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά.."

Άβαταρ μέλους

ORINOS
Bullmastiff

Δημοσίευση από ORINOS » 24 Ιαν 2009, 02:20

:help Και το γνωστο προβλημα....Ορθιος ή καθιστος ,στην εφημεριδα ποτε θα μαθει να τα κανει? scr: scr: scr:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: :hi
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Fokos
Dog Star ¤¤¤¤

Δημοσίευση από Fokos » 24 Ιαν 2009, 13:32

Το δικο μου το μοσχαρακι παλι, δεν κανει καμια απο τις 2 αναγκες στο σπιτι, παντα στη βολτα, παντα με το ποδι σηκωμενο και πανω απο 30 φορες σε μια βολτα :lol:
αυτο θα πει κυριαρχια και μαρκαρισμα. Αφου ξερω, αν τον αφησω 10 Km μακρυά θα βρει τον δρομο να ερθει, απο τις μυρωδιές του :clap :clap

Λιγες φορες τον εχω δει να κατουραει "γυναικεία" και φανταζομαι οτι το κανει οταν θελει όντος να κατουρήσει και οχι να μαρκαρει

Άβαταρ μέλους

ioannam24
Dog Star ¤¤

Δημοσίευση από ioannam24 » 27 Ιαν 2009, 09:54

Morgan_A έγραψε:Φυσιολογικότατο, μπορεί να το σηκώσει και 8 και 9 μηνών και ακόμη μεγαλύτερος..., μην ανησυχείς καθόλου!!! :nop:

Μιας όμως και ανέφερες αυτό, να σας πω εγώ κάτι που πράγματι δεν μου φαίνεται φυσιολογικό...
Η Τριέστη μας αν και κορίτσι και τι κορίτσι??? Κορίτσαρος...!!! Κατουράει και τις περισσότερες φορές σηκώνει το ποδαράκι της... owo::
Δεν το σηκώνει βέβαια όπως ακριβώς το σηκώνουν τα αρσενικά, αλλά τις περισσότερες φορές το σηκώνει...
Και το ακόμη πιο παράξενο, δεν ουρεί μόνο μια-δυο φορες όπως τα θηλυκά, αλλά πολλές... όπως τ΄αρσενικά..., κανονικότατα δηλαδή σημαδεύει παντού...!!! owo::

Αυτό εμένα μου έχει κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση...
Δεν έχω αναλογικά την ίδια εμπειρία με θηλυκά σκυλιά, επειδή κατά κανόνα... είχα αρσενικά, αλλά τουλάχιστον απ΄όσο γνωρίζω..., μου φαίνεται παράξενο...

κι εμένα η chiara ουρεί πάνω από 4 φορές σε κάθε βόλτα και μερικές φορές σηκώνει λίγο το ποδαράκι της .....
να ανησυχήσω ? scr:

Άβαταρ μέλους

ρουντινο
Puppy
Όνομα: αγγελικη

Δημοσίευση από ρουντινο » 17 Μάιος 2016, 00:13

Ειναι παραξενο που ο δικος μου ξεκινησε να σηκωνει το ποδαρακι του τωρα που ειναι 5 μηνων;;;;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ του σκύλου μας!”