Ξαναχαιρετώ

Πές μας δυο λόγια για σένα και τη σχέση σου με τα σκυλιά, ή αν δεν έχεις και απλά θες να μάθεις κάποιες πληροφορίες για αυτά. Έλα να σε γνωρίσουμε!!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι δημοσιεύσεις του τύπου «ζητείται νύφη ή γαμπρός» ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ. Τα ανάλογα Topics θα κλειδώνονται.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
mafaldita
Beagle
Has thanked: 3 times
Been thanked: 16 times

Ξαναχαιρετώ

Δημοσίευση από mafaldita » 27 Μαρ 2018, 16:18

Είμαι η Ματίλντα (mgm), μαμά των... Ορφέα, Τσόκο, Εύα, Χάρη και Κίρα. Δεν μπορούσα να στείλω pm οπότε επανασυστήνομαι από εδώ. Θα ήθελα να σχολιάσω στο άρθρο για το πάσχα και τα βεγγαλικά αν είναι οκ.

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 237 times
Been thanked: 376 times

Ξαναχαιρετώ

Δημοσίευση από Morgan_A » 27 Μαρ 2018, 18:31

Ματίλντα μου, γιατί δεν μπορούσες να στείλεις pm?
Κανονικά με τον νέο λογαριασμό που έκανες τώρα δεν μπορείς να στείλεις pm μέχρι να γράψεις κάποια posts.

Εννοείται ότι μπορούμε να σχολιάσουμε οτιδήποτε γράφεται, γιατί να μην μπορούμε άλλωστε?
Η γνώμη μας ακόμα κι΄αν είναι διαφορετική από των υπολοίπων, είναι η δική μας θέση και πρέπει όχι μόνο να την εκφράζουμε, αλλά και να την τεκμηριώνουμε και να την υποστηρίζουμε.
Τι ωραιότερο άλλωστε από έναν όμορφο διάλογο, ακόμα κι΄αν υπάρχουν μεταξύ των συμμετεχόντων διαφορετικές απόψεις, αρκεί βέβαια να υπάρχει από όλους η απαιτούμενη ευγένεια και ο απαραίτητος σεβασμός.
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team

Ξαναχαιρετώ

Δημοσίευση από Morgan_A » 27 Μαρ 2018, 18:43

H αλήθεια είναι ότι τα θέματα λογισμικού δεν ήταν ποτέ το φόρτε μου, αυτά από την αρχή τα είχε αναλάβει ο Γεράσιμος και γι΄αυτό και δεν μπορώ να σε βοηθήσω τουλάχιστον προς το παρόν...
Μάλλον όμως απ΄ότι μπορώ να καταλάβω, το λογισμικό αφαιρεί την δυνατότητα των pm όταν κάποιο μέλος δεν έχει γράψει για πολύ μεγάλο διάστημα post και αυτό γίνεται για λόγους ασφαλείας, τους οποίους δεν έχει νόημα τώρα να εξηγήσουμε περισσότερο.
Θα σου έλεγα λοιπόν, ότι στην θέση σου θα έκανα μια προσπάθεια να συμμετέχω στις συζητήσεις με τον κανονικό μου λογαριασμό για λίγο, προκειμένου να δούμε αν θα σου ξαναδοθεί η δυνατότητα των pm.
Άλλωστε είναι κρίμα να μην φαίνεται τόσων ετών συμμετοχή και τόσα post που έχεις γράψει κοριτσάρα μου! Εσύ είσαι ένα από τα παλαιότερα μέλη μας και είναι ωραίο να φαίνεται αυτό...!!!
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
mafaldita
Beagle
Has thanked: 3 times
Been thanked: 16 times

Ξαναχαιρετώ

Δημοσίευση από mafaldita » 27 Μαρ 2018, 22:34

Δώρα, έχω αποκλειστεί από το λογαριασμό μου και ήθελα να το εξηγήσω και να ξανασυστηθώ προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team

Ξαναχαιρετώ

Δημοσίευση από Morgan_A » 27 Μαρ 2018, 22:52

Ααα... τότε εντάξει, καλά έκανες και έφτιαξες καινούριο, μετά από 7-8 νομίζω posts θα μπορείς να στέλνεις και pm κανονικά.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

DLina
support team
Όνομα: Λίνα
Has thanked: 44 times
Been thanked: 65 times

Ξαναχαιρετώ

Δημοσίευση από DLina » 28 Μαρ 2018, 12:25

Ξανα καλωσορίζω την όμορφη παρέα! :ole:
Woofis Gomaroskilo Adopt! Don't shop!

Απάντηση