χρηστος απο δραμα

Πές μας δυο λόγια για σένα και τη σχέση σου με τα σκυλιά, ή αν δεν έχεις και απλά θες να μάθεις κάποιες πληροφορίες για αυτά. Έλα να σε γνωρίσουμε!!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι δημοσιεύσεις του τύπου «ζητείται νύφη ή γαμπρός» ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ. Τα ανάλογα Topics θα κλειδώνονται.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
giabritsos
Puppy
Όνομα: χρηστος

χρηστος απο δραμα

Δημοσίευση από giabritsos » 11 Δεκ 2011, 11:07

γεια χρα σε ολους...
με λενε χρηστο ,ειμαι 30 και δεν εχω ακομα καμια σχεση με σκυλια
σε λιγο καιρο ομως θα ειμαι σε δικο μου σπιτι με χωρο και επειδη παντα ηθελα να παρω σκυλο αποφασισα οτι θα το κανω..
γραφτηκα εδω για να αρχισω να ενημερωνομαι και να μαθω καποια πραγματα πριν αποκτησω τον σκυλο.
εχω σχεδον κατασταλαξει....μαλλον θα αναζητησω german boxer
αρχιζω το διαβασμα αλλα ειμαι ανοιχτος και σε πληροφοριες απο σας

xristina08

Re: χρηστος απο δραμα

Δημοσίευση από xristina08 » 11 Δεκ 2011, 11:12

Καλημέρα Χρήστο και καλώς ήρθες στην παρέα μας! Μεγάλη και πάντα πρόθυμη να σε βοηθήσει σε ότι πληροφορία χρειαστείς σε σχέση με τα σκυλιά! Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι. Πρώτα ενημέρωση και μετά παίρνεις το σκυλάκι σου! Χρησιμοποίησε την αναζήτηση, θα σε βοηθήσει πολύ ώστε να πηγαίνεις στα θέματα που θέλεις να έχεις ενημέρωση. Εάν δεν βρίσκεις κάτι για τις απορίες σου, μας ρωτάς κι εδώ είμαστε!
Καλή συνέχεια και θα τα λέμε κάπου εδώ γύρω! :ole:

Άβαταρ μέλους

καψοραχη
Old Member

Δημοσίευση από καψοραχη » 11 Δεκ 2011, 12:14

γεια σου Χρηστο και καλως ηρθες! αν προετοιμαζομασταν ολοι ετσι δεν θα υπηρχε αδεσποτο στον δρομο!μπραβο σου.....θα σου προτεινα οταν αισθανθεις ετοιμος πριν καταληξεις σε σκυλι κανε μια βολτα απο ενα καταφυγιο αδεσποτων....μπορει να συναντησεις τον ερωτα της ζωης σου! th:

Άβαταρ μέλους

RASA
Bullmastiff

Δημοσίευση από RASA » 11 Δεκ 2011, 14:05

πραγματι στα καταφυγια θα βγεις .....ερωτευμενος :002
μια βολτα θα σε πεισει
καλως ηλθες

Άβαταρ μέλους

RASA
Bullmastiff

Δημοσίευση από RASA » 11 Δεκ 2011, 14:07

RASA έγραψε:πραγματι στα καταφυγια θα βγεις .....ερωτευμενος :002
μια βολτα θα σε πεισει
καλως ηλθες
Α αν αποφασισεις να αγορασεις τελικα ΟΧΙ απο πετ σοπ
τον λογο φανταζομαι τον ξερεις :rry

Άβαταρ μέλους

nantia86
Dog Star ¤¤¤¤

Δημοσίευση από nantia86 » 11 Δεκ 2011, 14:11

wel:: γεια σου Χριστο,κι εγω πριν παρω τη δικια μου εψαξα-εψαξα και ξαναεψαξα και τελικα βγηκα κερδισμενη γιατι μετα η συμβιωση μαζι της ηταν πολυ ευκολη.Ευχομαι γρηγορα να βρεις μια φατσα να σου κλεψει τη καρδια :lov

Άβαταρ μέλους

mitsi
Dog Star ¤¤¤¤

Δημοσίευση από mitsi » 11 Δεκ 2011, 16:52

Γεια σου Χρηστο, εφοσον ψαχνεις και ενημερώνεσε εννοειτε θα διαβασες για puppy mils, να μην αγοραζουμε απο πετσοπ, να βρισκουμε εναν σωστο εκτροφεα.
Επισης τι σημαινει μωρο μεσα στο σπιτι για εναν αρχαριο. Τι σημαινει ρατσα με απαιτησεις.
Και εφοσον διαβαζεις και ενημερωνεσε μην προσπερνας τις τοσες χιλιαδες αγγελιες που ζητανε μια οικογενεια.
Μην αγοράζεις ζώα.
Δώσε την ευκαιρία σε ένα αδέσποτο ζωάκι να βρει επιτέλους την οικογένεια που κάποιοι του στέρησαν...
Τα ζώα ΔΕΝ είναι παιχνίδια. Έχουν ψυχούλες και αισθήματα. Σε αγαπάνε είτε είσαι φτωχός είτε είσαι πλούσιος, είτε είσαι άσχημος είτε είσαι όμορφος.... είτε είσαι από τζάκι είτε όχι....
Εσύ γιατί θες ρατσάτο????

Άβαταρ μέλους

Topic author
giabritsos
Puppy

Δημοσίευση από giabritsos » 11 Δεκ 2011, 17:38

σημερα γραφτηκα θα ξεκινησω σιγα σιγα....
puppy mils δεν ξερω τι σημαινει αλλα θα το βρω στη συνεχεια...
θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει κατι χρησιμο σε βιβλιο να διαβασω...η κατι συγκεκριμενο για τα boxer...καποιο βιβλιο για να διαβασω πριν το παρω και κατι που θα μου χρειαστει αφου το παρω....
οσον αφορα την εκπαιδευση θα ηθελα οτι μπορεσω να το κανω μονος μου...

(κατι ασχετο...θα βοηθουσε μερικους απο μας αν το φορουμ υποστηριζε το tapatalk για iphone και αλλα smartphones,εψαξα αλλα δεν σας βρηκα εκει)

Από του χρόνου θα μας βρείτε. Εργαζόμαστε πάνω σε αυτό το style http://www.artodia.com/phpbb-mobile/index.html

xristina08

Δημοσίευση από xristina08 » 11 Δεκ 2011, 18:47

Χρήστο είμαι σίγουρη ότι θα το βρεις, αλλά είναι πολύ μεγάλο κι ευαίσθητο θέμα! Έτσι λοιπόν είπα να σε βοηθήσω λίγο στην αναζήτηση για να ενημερωθείς :arrow: ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΣΤΑ PET SHOPS - ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ PUPPY MILS

Άβαταρ μέλους

Topic author
giabritsos
Puppy

Δημοσίευση από giabritsos » 11 Δεκ 2011, 19:52

Τα διαβασα πανω κατω τα ηξερα αυτα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΥΣΤΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ”