Γεια σας φιλοι-φιλες.

Πές μας δυο λόγια για σένα και τη σχέση σου με τα σκυλιά, ή αν δεν έχεις και απλά θες να μάθεις κάποιες πληροφορίες για αυτά. Έλα να σε γνωρίσουμε!!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι δημοσιεύσεις του τύπου «ζητείται νύφη ή γαμπρός» ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ. Τα ανάλογα Topics θα κλειδώνονται.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Gkalas
Puppy
Όνομα: Γιώργος
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Γεια σας φιλοι-φιλες.

Δημοσίευση από Gkalas » 06 Οκτ 2017, 17:33

Γεια σας και απο μενα.Γιωργος λεγομαι και βρηκα το forum ψαχνοντας πληροφοριες για ιατρικα θεματα.Δυστυχως εχασα τον σκυλο μου τελικα και θα ηθελα να ανοιξω ενα θεμα για να σας μιλησω για αυτο,να εκφραστω για να καλμαρει λιγο η καταθλιψη που νιωθω.Θα μπορουσε ενας διαχειριστης να μου πει το ακριβες μερος για να ανοιξω το θεμα μου?Σας εχαριστω.

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 232 times
Been thanked: 371 times

Γεια σας φιλοι-φιλες.

Δημοσίευση από Morgan_A » 06 Οκτ 2017, 17:48

Καλώς όρισες στην παρέα μας φίλε Γιώργο και συλλυπητήρια για τον σκυλάκο σου... :cry:

Υπάρχει ενότητα αφιερωμένη στους αγαπημένους φίλους που έφυγαν από κοντά μας... και νομίζω ότι εκεί είναι το σωστότερο σημείο για να ανοίξεις το θέμα που θα είναι αφιερωμένο και στον δικό σου αγαπημένο σκυλάκο!

Η ενότητα αυτή είναι εδώ : http://ourdogs.gr/ad/viewforum.php?f=73
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΥΣΤΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ”