Ποια ξηρά τροφή δίνεται στο σκύλο σας;

(Ο σκύλος μου πίνει μπύρα!!) Εδώ μπορούμε να ανταλλάξουμε απόψεις και πληροφορίες για την διατροφή των φίλων μας. Ιδιοτροπίες των σκύλων, σωστή-λάθος διατροφή.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
► ΔΙΑΒΑΣΕ πριν γράψεις (σχετικά με τις μάρκες σκυλοτροφών) Απαγορεύονται οι διαφημίσεις.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Sofia_Shepherd
Akita
Όνομα: Μαρία

Ποια ξηρά τροφή δίνεται στο σκύλο σας;

Δημοσίευση από Sofia_Shepherd » 20 Αύγ 2014, 13:19

Μία κλασική αναζήτηση που κάνουμε στα φόρουμ οι σκυλογονείς, είναι σχετικά με τις μάρκες τροφών. Βλέποντας πως το OurDogs επιτρέπει πλέον την αναφορά σε μάρκες όταν αυτή δε γίνεται για διαφημιστικούς λόγους, σκέφτηκα πως θα βοηθούσε να συζητούσαμε εδώ για τις μάρκες ξηρών τροφών που δίνουμε ή έχουμε δώσει στους φίλους μας!
Αν τις εμπιστευόμαστε, αν είμαστε ευχαριστημένοι, πώς αντιδρούν οι σκύλοι μας σε αυτές. Είναι διαφορετικό να βλέπεις reviews και αλλιώς να σου λέει κάποιος για κάτι που έχει δοκιμάσει στο σκύλο του. Προσωπικά έχω περάσει ώρες διαβάζοντας σε φόρουμ απόψεις σκυλογονιών για τις μάρκες ξηράς και είναι κάτι που πιστεύω μας ενδιαφέρει όλους.
Δεν ξεκινάω να γράφω εγώ με αυτές που έχω δοκιμάσει και ποια χρησιμοποιώ, σε περίπτωση που οι διαχειριστές διαφωνούν με το άνοιγμα αυτού του θέματος. Αν ωστόσο είμαστε ΟΚ, μπορούμε να αρχίσουμε εδώ ένα θέμα που σίγουρα ενδιαφέρει πολλούς!
Εικόνα

Αυτό το θέμα έχει 67 απαντήσεις

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος για να δείτε τις υπόλοιπες απαντήσεις.

Εγγραφή Σύνδεση

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΤΡΟΦΗ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες