επιλογη τροφης κουταβιου

(Ο σκύλος μου πίνει μπύρα!!) Εδώ μπορούμε να ανταλλάξουμε απόψεις και πληροφορίες για την διατροφή των φίλων μας. Ιδιοτροπίες των σκύλων, σωστή-λάθος διατροφή.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
► ΔΙΑΒΑΣΕ πριν γράψεις (σχετικά με τις μάρκες σκυλοτροφών) Απαγορεύονται οι διαφημίσεις.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
mikejunior
Beagle
Όνομα: mike
Been thanked: 4 times

επιλογη τροφης κουταβιου

Δημοσίευση από mikejunior » 01 Απρ 2017, 16:09

Για ενα κουταβακι λαμπραντορ 2,5 μηνων μου εχουν προτεινει την farmina ecopet natural puppy medium,δεν την εχω ξανακουσει αλλα ειναι σχετικα οικονομικη και μπορω να ανταπεξελθω,θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας μου φαινεται αρκετα καλη προσωπικα

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 232 times
Been thanked: 371 times

Re: επιλογη τροφης κουταβιου

Δημοσίευση από Morgan_A » 02 Απρ 2017, 01:10

Εγώ έχω ακούσει από άτομα που τους έχω εμπιστοσύνη πολύ καλά λόγια για την τροφή αυτή, αλλά δεν έχει τύχει να την δώσω εγώ σε κάποιο σκυλί μου μέχρι σήμερα.
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

vanavana
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Vana
Has thanked: 121 times
Been thanked: 91 times
Re: επιλογη τροφης κουταβιου

Δημοσίευση από vanavana » 02 Απρ 2017, 12:28

Την έχω δώσει εγώ στη Σπίθα, αν και είναι ενήλικη, γιατί για κάποιο διάστημα δεν ήθελε μεγάλες κροκέτες και αυτή της είχε κολλήσει και την έτρωγε. Ο κτηνίατρος μου έχει πει πολύ καλά λόγια για την τροφή αυτή σε σχέση με το κόστος της.

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΤΡΟΦΗ”