Η διατροφή του Ροτβάιλερ

(Ο σκύλος μου πίνει μπύρα!!) Εδώ μπορούμε να ανταλλάξουμε απόψεις και πληροφορίες για την διατροφή των φίλων μας. Ιδιοτροπίες των σκύλων, σωστή-λάθος διατροφή.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
► ΔΙΑΒΑΣΕ πριν γράψεις (σχετικά με τις μάρκες σκυλοτροφών) Απαγορεύονται οι διαφημίσεις.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Zona
Puppy
Όνομα: Olga

Η διατροφή του Ροτβάιλερ

Δημοσίευση από Zona » 01 Σεπ 2017, 15:16

Gia sas exo ena rot 10 minon,meta apo mia astenia pou perase exi adinatisi poli,tin ksira trofi den tin troi ke poli,mporo na tis dino kati alo? Ke ti mou protinete.

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 196 times
Been thanked: 290 times

Η διατροφή του Ροτβάιλερ

Δημοσίευση από Morgan_A » 01 Σεπ 2017, 21:05

Καλώς όρισες στην συντροφιά μας Όλγα! (bs)

Θα μπορούσες να της δώσεις εκτός φυσικά από μια τροφή καλής ποιότητας (κατά προτίμηση κάποια χωρίς σιτηρά) και συμπληρώματα διατροφής, δηλαδή πολυβιταμίνες, αλλά ποιες θα ήταν πιο σωστό να επιλέξεις, θα ήταν καλύτερα να ρωτήσεις τον κτηνίατρό σου που ξέρει τι πέρασε το σκυλάκι και την κλινική του εικόνα, οπότε είναι αυτός που μπορεί να σε συμβουλέψει πιο σωστά...

Επίσης πιστεύω ότι θα την βοηθούσε πολύ, εάν για κάποιο διάστημα της μαγείρευες, επειδή σίγουρα θα της αρέσει περισσότερο από την ξηρά τροφή και θα τρώει πιο πολύ και με μεγαλύτερη όρεξη.

Θα είναι χαρά μας όταν έχεις χρόνο και διάθεση, να ανεβάσεις κάποια φωτογραφία της μικρούλας σου για να την γνωρίσουμε και εμείς...

Επίσης Όλγα μου θέλω να σε παρακαλέσω από εδώ και στο εξής..., να μην χρησιμοποιείς greeklish, επειδή απαγορεύεται από τους κανονισμούς του forum.
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΤΡΟΦΗ”