Και το ονομα αυτης Penny...

..αλλά έχω ωραία ΦΑΤΣΑ!! είμαι σύντροφος σου και σ΄ αγαπώ πολύ. Βάλε τη φωτογραφία του αγαπημένου σου σκύλου εδώ. Η πίστη και η αγάπη δεν έχουν φυλή.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
chrissid
Puppy
Όνομα: Χρηστος
Been thanked: 1 time
Και το ονομα αυτης Penny...

Δημοσίευση από chrissid » 17 Δεκ 2017, 19:26

Μικρη Ιστορια... Η κουκλα της φωτο ητανε παρατημενο 2 τετραγωνα μακρια απο το σπιτι μαζι με αλλα τρια... Τα ταιζε φιλοζωη γειτονισσα, καποια στιγμη πηρανε τα τρια και εμεινε μονο του. Την μερα που εμεινε μονο του λοιπον την πηρε και απο πισω και κατεληξε διπλα απο το σπιτι... Λιγο πολυ απο δω και περα παει καπως ετσι : λιγο νερακι σε ενα μπωλ να εχει να πινει, αντε να ανοιξουμε και τον κηπο να εχει απαγκιο, αντε και μια φουτερ χαλαλι του να ειναι λιγο ζεστο να κουρνιαζει σε ενα προσωρινο χαρτοκουτο που επιμεληθηκε η γυναικα μου... Το πρωι σουλατσο το μεσημερη και το βραδυ αραγμα στον κηπο... Μετα απο κανα τριαρι μερες λοιπον υιοθετηθηκε και επισημα 😁😁... Η Δημητρα μου ελεγε "κοιταγε το κουταβι κοιταγες και εσυ 😔😔" ... Οποτε πλεον ο κηπος της ανηκει, περιφραγμενος, και μολις μαθουμε ποσα κιλα θα γινει θα αποκτησει και σπιτακι που της αρμοζει στο μεγεθος της... Penny το ονομα της βαφτισμενο απο την ανηψια...😁😁😁😁😁
Πηγε στον γιατρο πηρε την αποπαρασιτωση της, και θα επιστρεψει σε μια βδομαδα για τα εμβολια της, 3μηνων mix shepherd.. Μεχρι τοτε ως γνωστο κανονικα δεν εχει βολτες.. βεβαια κανω τις ατασθαλειες μου και την βγαζω στην μεση του δρομου ενα σουλατσο μικρο..
Εικόνα

Εικόνα

Αυτό το θέμα έχει 3 απαντήσεις

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος για να δείτε τις υπόλοιπες απαντήσεις.

Εγγραφή Σύνδεση

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΑ…”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες