Κιλα ημιαιμης θηλυκιας

..αλλά έχω ωραία ΦΑΤΣΑ!! είμαι σύντροφος σου και σ΄ αγαπώ πολύ. Βάλε τη φωτογραφία του αγαπημένου σου σκύλου εδώ. Η πίστη και η αγάπη δεν έχουν φυλή.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Abiss
Saint Bernard
Όνομα: Σοφια

Κιλα ημιαιμης θηλυκιας

Δημοσίευση από Abiss » 18 Ιούλ 2015, 00:18

Λοιπον, αυτη η ερωτηση δεν αφορα εμενα, απλα μια φιλη με παρακαλεσε για πηλροφοριες. Εχει υιοθετησει μια ημιαιμη ομορφουλα απο την φιλοζωικη Αχαρνων και της ειπαν πως εχει αρκετες μιξεις - αναμεσα τους Dogo & τσοπανοσκυλο (δεν ξερω κατα ποσο). Παρ'ολα αυτα, ειναι αρκετες οι μιξεις και δεν θα γινει παραπανω απο 30κιλα. Ειναι τωρα 4 μηνων και ζυγιζει καπου 7-9 κιλα, ποσο περιπου θα γινει δεδομενου οτι τα θηλυκα σταματουν την αναπτυξη τους πριν τα αρσενικα(που αναπτυσσονται εως και 15 μηνων)?? ??? :ole:
Sometimes we put treasures in museums...other times we take them out for walks! wink: mock:

Άβαταρ μέλους

Tzakos
Dog Star ¤¤
Όνομα: Manthos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Re: Κιλα ημιαιμης θηλυκιας

Δημοσίευση από Tzakos » 18 Ιούλ 2015, 12:45

Δεν γνωρίζω για ημίαιμα,αλλά στίς μεγάλες φυλές,ο τελευταίος σου σχολιασμός,επέτρεψέ μου να σου πω οτι είναι λάθος.
Η γνώση δίνει δύναμη και ο χαρακτήρας σεβασμό.

Άβαταρ μέλους

Topic author
Abiss
Saint Bernard
Όνομα: Σοφια

Δημοσίευση από Abiss » 18 Ιούλ 2015, 16:45

Tzakos έγραψε:Δεν γνωρίζω για ημίαιμα,αλλά στίς μεγάλες φυλές,ο τελευταίος σου σχολιασμός,επέτρεψέ μου να σου πω οτι είναι λάθος.
ποιος ειναι ο τελευταιος μου σχολιασμος;
Sometimes we put treasures in museums...other times we take them out for walks! wink: mock:

Άβαταρ μέλους

Tzakos
Dog Star ¤¤
Όνομα: Manthos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Δημοσίευση από Tzakos » 18 Ιούλ 2015, 17:48

οτι τα θηλυκα σταματουν την αναπτυξη τους πριν τα αρσενικα(που αναπτυσσονται εως και 15 μηνων)?? ??? :ole:
Η γνώση δίνει δύναμη και ο χαρακτήρας σεβασμό.

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΑ…”