Χαρίτη....

Δημιουργήστε εδώ ένα άλμπουμ με τις φωτογραφίες του αγαπημένου
σας τετράποδου φίλου και συζητήστε γι αυτόν.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εικόνα Προτείνουμε την επιλογή του οριζόντιου προσανατολισμού για τις φωτογραφίες που βγάζετε με το κινητό σας...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Γεράσιμος
Webmaster
Όνομα: Μάκης
Has thanked: 91 times
Been thanked: 113 times

Re: Χαρίτη....

Δημοσίευση από Γεράσιμος » 01 Δεκ 2016, 22:10

Χαρίτη έγραψε:Στολίσαμε κι εμείς, με τον δικό μας τρόπο... Xmas spirit, gouuuuf!!! :santa
Εlegant, και στιλάτο, καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο καλό χρόνο σε όσους αγαπάς Μαίρη!! :santa
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member
Όνομα: Μαίρη
Been thanked: 1 time

Δημοσίευση από Χαρίτη » 02 Δεκ 2016, 02:55

Φυσικά, αφού το καλύτερο στολίδι βρίσκεται κάτω αριστερά ξαπλωμένο... :002 bigg:

Ευχαριστώ Γεράσιμε, αντεύχομαι!!!! :santa
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member

Δημοσίευση από Χαρίτη » 02 Ιαν 2017, 18:37

Πρωτοχρονιάτικα χουχουλιάσματα μπροστά στη σόμπα της γιαγιάς, η οποία πλέον ανοίγει αποκλειστικά για το "εγγόνι" bigg: , μια κι έχει αποκατασταθεί η βλάβη στο καλοριφέρ.

:lov Καλή χρονιά σε όλους, υγεία, ευτυχία και πολλές χαρούμενες μουσουδίτσες!!! :lov
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 192 times
Been thanked: 286 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 02 Ιαν 2017, 23:48

Τα ζωάκια μας λατρεύουν την ζεστασιά!!! (bs)
Και τα δικά μου έτσι..., τριγύρω από το τζάκι ή την σόμπα κάθονται συνέχεια. wink:
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member
Χαρίτη....

Δημοσίευση από Χαρίτη » 13 Νοέμ 2017, 16:05

Τι κάνετε μουσούδια; Καιρό έχουμε να περάσουμε μια βόλτα, είδαμε φως και μπήκαμε λίγο!!!

Μαθαίνοντας τη λεξούλα "μοιράζομαι", τονίζει και ξανατονίζει η μανούλα, αλλά εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τρώω στη μούρη αυτόν τον χοντρομπαλά, που με έχει ξεπεράσει και σε μήκος και σε κιλά.. πφφφ, σκυλίσια ζωή σου λένε μετά.. Ε βέβαια, έξω από τον χορό, πολλά τραγούδια λένε...
Εικόνα

Εικόνα

Εδώ επιτέλους μόνη, αράζω καναπεδιά, μόνο ο καφές μού λείπει, δε βαριέσαι, δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα..
Εικόνα
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team

Χαρίτη....

Δημοσίευση από Morgan_A » 13 Νοέμ 2017, 21:58

Που είσαστε Μαιρούλα μου? :yah Γιατί μας εγκαταλείψατε...? :oops:

Το κορίτσι μας πανέμορφο όπως πάντα!!! :002
Όσο τώρα για τον κούκλο τον πορτοκαλάκη δίπλα της, τι άλλο να πει κανείς εκτός από το ότι είστε απ΄ότι φαίνεται ομορφόσωγο... anw:
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member
Χαρίτη....

Δημοσίευση από Χαρίτη » 15 Νοέμ 2017, 20:02

Καλησπέρα Ισιδώρα μου, είμαστε πολύ καλά με λίγα αρθριτικά λόγω ηλικίας, μεγαλώνουμε λιγάκι, όχι πολύ ε..
Δε σας εγκαταλείψαμε φυσικά, απλά τρέχουμε λίγο, δουλειές, παρέες, χαριτομωρό κλπ..
Τι κάνει εσένα η μεγάλη σου οικογένεια;
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team

Χαρίτη....

Δημοσίευση από Morgan_A » 15 Νοέμ 2017, 20:18

Η οικογένεια σε γενικές γραμμές καλά είναι Μαίρη μου, εγώ έχω πρόβλημα με το ισχίο μου, χρειάζομαι χειρουργείο και δεν μπορώ να το κάνω λόγω των ζώων, άστα... Δεν μπορώ να φύγω εύκολα από εδώ, είναι μεγάλη η ευθύνη κορίτσι μου και δεν μπορεί να την αναλάβει κάποιος εξ΄ολοκλήρου όσο και να θέλει...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

DLina
support team
Όνομα: Λίνα
Has thanked: 35 times
Been thanked: 38 times

Χαρίτη....

Δημοσίευση από DLina » 15 Νοέμ 2017, 21:45

Αυτό βρε παιδιά είναι μεγάλο πρόβλημα, δεν μπορείς να εμπιστευτείς τα μωρά σου πουθενά!
Woofis Gomaroskilo Adopt! Don't shop!

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
support team

Χαρίτη....

Δημοσίευση από Morgan_A » 22 Νοέμ 2017, 15:32

Κακά τα ψέματα, δεν μπορείς να τα εμπιστευτείς και όταν είναι και πολλά δεν είναι εύκολο να τα αναλάβει κάποιος.

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “PHOTO GALLERY”