Χαρίτη....

Δημιουργήστε εδώ ένα άλμπουμ με τις φωτογραφίες του αγαπημένου
σας τετράποδου φίλου και συζητήστε γι αυτόν.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εικόνα Προτείνουμε την επιλογή του οριζόντιου προσανατολισμού για τις φωτογραφίες που βγάζετε με το κινητό σας...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

vanavana
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Vana
Has thanked: 121 times
Been thanked: 91 times
Re: Χαρίτη....

Δημοσίευση από vanavana » 14 Σεπ 2016, 14:02

Γεια σου Χαρίτη, είμαι ο Τίτος. Αν και γάτος, μπορώ να μοιραστώ τον πόνο σου. Τι να πω εγώ που ήμουν μόνος και βασιλιάς και βρέθηκα με τρία σκυλόνια παρέα. Και οχι αστεία, οι δύο είναι μεγάλοι. Φιλική συμβουλή: μην κρατάς μούτρα, αλλά κοίτα να δείξεις στη μαμά σου τον καλύτερο εαυτό σου. Εγώ. που οι άλλοι με λένε μπούλη, κουραμπιέ και όλα τα συναφή, μπορεί να τσατίστηκα αλλά δεν το έδειξα. Ξερεις ποιο είναι το αποτέλεσμα; Είμαι ο μόνος από όλους που κοιμάται μαζί με τη μαμά μου!!!

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member
Όνομα: Μαίρη
Been thanked: 1 time

Δημοσίευση από Χαρίτη » 14 Σεπ 2016, 16:41

vanavana έγραψε:Γεια σου Χαρίτη, είμαι ο Τίτος. Αν και γάτος, μπορώ να μοιραστώ τον πόνο σου. Τι να πω εγώ που ήμουν μόνος και βασιλιάς και βρέθηκα με τρία σκυλόνια παρέα. Και οχι αστεία, οι δύο είναι μεγάλοι. Φιλική συμβουλή: μην κρατάς μούτρα, αλλά κοίτα να δείξεις στη μαμά σου τον καλύτερο εαυτό σου. Εγώ. που οι άλλοι με λένε μπούλη, κουραμπιέ και όλα τα συναφή, μπορεί να τσατίστηκα αλλά δεν το έδειξα. Ξερεις ποιο είναι το αποτέλεσμα; Είμαι ο μόνος από όλους που κοιμάται μαζί με τη μαμά μου!!!
Ναι ναι, κι εγώ είμαι αυτή που κοιμάμαι με τη μαμά μου!!! Και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ.
:yah :dv1
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member

Δημοσίευση από Χαρίτη » 28 Σεπ 2016, 18:13

ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Γεράσιμος
Webmaster
Όνομα: Μάκης
Has thanked: 91 times
Been thanked: 115 times

Δημοσίευση από Γεράσιμος » 28 Σεπ 2016, 21:35

Δυο γλύκες, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο!!!! heart
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

VOLPE
Club Member
Όνομα: Ισίδωρος
Has thanked: 43 times
Been thanked: 57 times

Δημοσίευση από VOLPE » 29 Σεπ 2016, 14:39

Χαρίτη έγραψε::002 :002 :lov
Τι έγινε με το γατόνι? Φύγαμε από την αυλή? Περίμενε το και στο κρεββάτι, ειδικά χειμώνα. Εξακριβωμένα πράγματα! bigg:
Εγώ είμαι ελεύθερος αέρας...που φυσά!

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member

Δημοσίευση από Χαρίτη » 30 Σεπ 2016, 23:25

phpBB [video]
Μεγαλεία!!!

@Volpe όχι το δωμάτιό του παραμένει η αποθήκη, έχει βρει το χώρο του και είναι προστατευμένος από όλα τα καιρικά φαινόμενα. Όταν βρίσκομαι σπίτι είναι συνέχεια μέσα, δηλαδή και να μη θέλω να τον βάλω μέσα με το που με ακούσει ότι κυκλοφορώ στέκεται έξω από την πόρτα ή ανεβαίνει στο παράθυρο της κουζίνας και δε βγάζει τον σκασμό heat: -μιαου και μιαου- αν δεν του ανοίξω την πόρτα. Τόσο έξυπνα είναι ρε παιδιά τα βρωμόγατα;
Χθες τον κυνηγούσα στο σπίτι γιατί τα είχε βάλει με την κουρτίνα και παραλίγο να την κλαίω. Ε όλα κι όλα, έχει κερδίσει την αποθήκη με το σπαθί του, σιγά μην τον αφήσω να αλωνίζει στο σπίτι μόνος του και μια μέρα να γυρίσω και να το βρω βομβαρδισμένο! kez::
Πέρα από τα αστεία, είναι πολύ καλό το παλιοβρωμιάρικο και πολύ χαδιάρης :lov ! Ψοφάει για χάδια! Σαν να μη μου έφτανε η Χαρίτη, όταν την παίρνω αγκαλιά τρέχει κι αυτός και χώνεται σαν να λέει "εμένα, όχι αυτή". Σσσσσσ, μη μας ακούσει η κοντή και ποιος με σώζει μετά!
Ρε τι τραβάω η δόλια μάνα! kez::
Τώρα έχω αρχίσει και το διάβασμα για τις βρωμόγατες red: , ε ρε κάθε τρεις και λίγο ένα καινούριο ζωντανό, ελπίζω να μην περάσω στο μέλλον και σε άλλο είδος. :sarc
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

VOLPE
Club Member
Όνομα: Ισίδωρος
Has thanked: 43 times
Been thanked: 57 times

Δημοσίευση από VOLPE » 01 Οκτ 2016, 13:45

Ουσιαστικά, μέσα είναι. Αμα λείπεις, δεν τον πειράζει η αυλή. Ξέρεις τι αλητόφατσες, είναι οι γάτες?
Το μόνο, επειδή αν είδα καλά είναι αρσενικός, να τον στειρώσεις, γιατί θα σου φύγει. Οταν είναι η εποχή τους, πηδάνε και από ουρανοξύστη!
Εγώ είμαι ελεύθερος αέρας...που φυσά!

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member

Δημοσίευση από Χαρίτη » 01 Οκτ 2016, 15:41

VOLPE έγραψε:Ουσιαστικά, μέσα είναι. Αμα λείπεις, δεν τον πειράζει η αυλή. Ξέρεις τι αλητόφατσες, είναι οι γάτες?
Το μόνο, επειδή αν είδα καλά είναι αρσενικός, να τον στειρώσεις, γιατί θα σου φύγει. Οταν είναι η εποχή τους, πηδάνε και από ουρανοξύστη!
Μα ναι, φυσικά και δε θα τον είχα στην απομόνωση!
Όσο είμαι σπίτι είναι μέσα, όταν λείπω και για ύπνο αυλή και αποθήκη.
Μια χαρά έχει προσαρμοστεί πιστεύω.
Το έκανα έτσι ώστε κι αν χρειαστεί να λείψω να έχει τον χώρο του να φροντίσω για το φαγητό του και το νερό του και να είμαι ήσυχη.
Εννοείται θα στειρωθεί, σε 2-3 μήνες, να πάει 7 μηνών, σιγά το μούτρο που θα πρέπει να διαιωνίσει τη φάτσα του. Ουστ! bigg:
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

vanavana
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Vana
Has thanked: 121 times
Been thanked: 91 times

Δημοσίευση από vanavana » 03 Οκτ 2016, 11:28

Καλά γελάω ακόμα με τις δημοσιεύσεις σου!! Τα γατιά έχουν αυτό το καλόγια τον εαυτό τους, όταν θέλουν να κατσικωθούν, κατσικώνονται. Πάντα βρίσκουν τον τρόπο...

Άβαταρ μέλους

Topic author
Χαρίτη
Club Member

Δημοσίευση από Χαρίτη » 04 Οκτ 2016, 22:29

Κάτι δεν πάει καλά! kez:: :sarc

:002
ΕικόναΕικόνα

Απάντηση