ΛΙΖΑ ΚΑΙ ΣΤΕΪΣΗ!!!

Δημιουργήστε εδώ ένα άλμπουμ με τις φωτογραφίες του αγαπημένου
σας τετράποδου φίλου και συζητήστε γι αυτόν.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εικόνα Προτείνουμε την επιλογή του οριζόντιου προσανατολισμού για τις φωτογραφίες που βγάζετε με το κινητό σας...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
JOSE-NICOLE
Dog Star ¤¤
Όνομα: ΜΑΡΘΑ
Has thanked: 9 times
Been thanked: 22 times
Re: ΛΙΖΑ ΚΑΙ ΣΤΕΪΣΗ!!!

Δημοσίευση από JOSE-NICOLE » 28 Αύγ 2016, 14:04

Υπέρ χλιδή δεν θα πεις τίποτα! Για την ακρίβεια όλο το σπιτάκι έχουν αποκλειστικότητα απλώς δεν έχουν μάθει να πηγαίνουν στα αλλά δωμάτια. Όσο για μένα δεν αισθάνομαι απλά τυχερή που τις έχω, αλλά υπέρ τυχερή και ευλογημένη, ειναι τα καλύτερα σκυλακια που θα μπορούσε να έχει κάποιος.
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
JOSE-NICOLE
Dog Star ¤¤
Όνομα: ΜΑΡΘΑ
Has thanked: 9 times
Been thanked: 22 times

Δημοσίευση από JOSE-NICOLE » 28 Αύγ 2016, 15:28

Απο την χθεσινη απογευματινή μας βολτα... Αυτην την φορα πηγα απο το δρομακι που βρισκεται απο την κατω μερια του σπιτιου μου και εχει πολλες επιλογες και για αυτο τον προτιμω. Εχει πολλες διασταυρωσεις και μπορεις να κανεις μικρο η μεγαλο κυκλο,να παρεις δρομους που οδηγουν στα χωραφια η και μεσα στο χωριο! Εγω διαλεξα να παρω αυτον που παει ολο ευθεια και βγαζει στον μυλο του χωριου.

Εδω βγηκαμε στον μυλο.

Μετα αποφασισα να στριψω και να παω απο την ασφαλτο για να βγω μεσα-μεσα στο χωριο μου.

Αυτο ειναι το δημοτικο σχολειο του χωριου στο οποιο πηγαινουν το πολυ 10 παιδια και μοιαζει περισσοτερο με παιδικη χαρα παρα με σχολειο,παλαιοτερα ειχε πολυ περισσοτερα παιχνιδια....

Εδω η Στειση προσπαθει απεγνωσμενα να με κατεβασει απο την κουνια στην οποια καθομαι για να παιξω μαζι της :lol: lau2: .

Και εδω ειμαστε στην αυλη του σπιτιου μου.

ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 237 times
Been thanked: 379 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 29 Αύγ 2016, 02:49

Μάρθα μου να τις χαίρεσαι..., είναι υπέροχες και τυχερούλες που έχουν τόσο καλή μανούλα σαν εσένα... (bs)
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

VOLPE
Club Member
Όνομα: Ισίδωρος
Has thanked: 43 times
Been thanked: 57 times

Δημοσίευση από VOLPE » 30 Αύγ 2016, 13:49

Κάναμε έναν υπέροχο περίπατο στην εξοχή, με οδηγό την Μάρθα και παρέα τα σκυλιά της. Αν βλέπαμε και την Μάρθα να κάνει κούνια, θα ήταν τέλειο! :ole:
Εγώ είμαι ελεύθερος αέρας...που φυσά!

Απάντηση

Επιστροφή στο “PHOTO GALLERY”