Βοηθεια!!!!! (Ανεπιθύμητη κύηση)

Μπορώ να ζευγαρώσω το σκύλο μου; Γιατί ΟΧΙ;
Επιπτώσεις και κίνδυνοι ενός επιπόλαιου ζευγαρώματος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πολλά καινούργια μέλη δεν κατάλαβαν την χρησιμότητα του forum Φάκελος «ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ» ίσως διότι δεν το διάβασαν από την αρχή. Υπενθυμίζουμε ότι ο χώρος αυτός δημιουργήθηκε για να μιλήσουμε για το ανεξέλεγκτο ζευγάρωμα και τις επιπτώσεις αυτού. Οι αγγελίες του τύπου «ζητείται νύφη ή γαμπρός» ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ. Τα ανάλογα Topics θα κλειδώνονται.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Frau
Beagle
Όνομα: Aρετη
Been thanked: 4 times

Βοηθεια!!!!! (Ανεπιθύμητη κύηση)

Δημοσίευση από Frau » 10 Σεπ 2017, 18:53

Γεια σας....ειμαι νεα στο forum...Θα ηθελα να σας μιλησω για ενα προβλημα μου...και σας παρακαλω θα ηθελα να με βοηθησετε...Εχω ενα αμερικανικο πιτ μπουλ τεριε θηλυκο 1 χρονων...Συζει με ενα αρσενικο σκυλακι...Ειχαμε αποφασισει να.τη στειρωσουμε απλα προεκυψε οιστρος...τα ειχαμε χωρισει για 3 βδομαδες οσο ειχε οιστρο και επιτηρουσαμε.την 11μερα το αρσενικο για λιγες ωρες μπηκε στο θηλυκο και δεν ξερουμε το εγινε...ο γιατρος μας ειπε να πεαρσουν 35μερες για υπερηχο για να δουμε αν ειναι εγκυος και εχουμε κλεισει ραντεβου...αυτες τις μερες απο το αγχος με εχει πιασει το στομαχι μου και.δεν ειμαι καλα...νιωθω πολυ ασχημα με αυτο που εγινε...πιστευετε οτι ειναι εγκυος;;

Αυτό το θέμα έχει 15 απαντήσεις

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος για να δείτε τις υπόλοιπες απαντήσεις.

Εγγραφή Σύνδεση

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φάκελος «ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ»”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες