Πριν χαλάσει ο καιρός...

Δεν είναι καιρός να ξανασυναντηθούμε;
Εκδρομές και βόλτες με τα σκυλιά μας, συναντήσεις για café
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Ανήλικοι απαγορεύεται να ζητούν διοργάνωση συναντήσεων ή να παρευρίσκονται σε ήδη υπάρχουσες χωρίς τους γονείς τους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 256 times
Been thanked: 395 times

Πριν χαλάσει ο καιρός...

Δημοσίευση από Morgan_A » 11 Σεπ 2015, 21:10

Τι λέτε, θα κανονίσουμε καμιά εξόρμηση με τα σκυλάκια μας όλοι μαζί, πριν αρχίσει να χαλάει ο καιρός?

Πως την βλέπετε την ιδέα?

Ποιός και ποιος είναι μέσα κατ΄αρχήν και μετά θα συνεννοηθούμε για την μέρα της συνάντησης...
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

puppy.
Dog Star ¤
Όνομα: Κατερίνα

Re: Πριν χαλάσει ο καιρός...

Δημοσίευση από puppy. » 13 Σεπ 2015, 21:54

Εμείς αν πάτε κάπου κοντά στην Πετρούπολη είμαστε μέσα :yah
Τι θα λέγατε να πηγαίναμε στο Πάρκο Τρίτση;Είναι πολύ ωραίο πάρκο με πολύ πράσινο,λιμνούλα και μαζεύονται και πολλά σκυλάκια!!!
Αν φυσικά δεν μπορείτε,δεν πειράζει,θα σας γνωρίσουμε καποια άλλη φορά :)
A HOUSΕ Is Not A HOME Without a ♥ YORKIE ♥
Εικόνα
Μπορείτε να δείτε το άλμπουμ της μικρής μου πριγκίπισσας εδώ => http://ourdogs.gr/ad/viewtopic.php?f=76&t=31885

Άβαταρ μέλους

_drakos_
Dog Star ¤
Όνομα: Γιώργος

Δημοσίευση από _drakos_ » 14 Σεπ 2015, 08:22

Εμείς μέσα είμαστε.
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 256 times
Been thanked: 395 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 12 Οκτ 2015, 01:40

Βρε παιδιά εγώ δυστυχώς δεν έχω τώρα ΙΧ και δεν γίνεται να έρθω προς κέντρο με τόσα σκυλιά, μόνο αν έρθετε προς τα εδώ θα μπορέσω να σας δω...

Βέβαια εσείς μπορείτε να κανονίσετε κάτι κάπου που να σας βολεύει, ανεξάρτητα από μένα.

Το διευκρινίζω αυτό, επειδή δεν είναι ότι δεν θέλω να έρθω να σας γνωρίσω και από κοντά και σας και τα παιζάκια σας, κάθε άλλο..., αλλά μου είναι αδύνατον.

Αν όμως γουστάρετε θαλασσίτσα και καντίνα με καφεδάκι, ποτάκι κλπ και φυσικά χώρος άπλετος για να παίξουν τα σκυλάκισ μας, σας περιμένω...

Εδώ εγώ, εννοείται ότι ξέρω ποια μαγαζιά δεν έχουν πρόβλημα με τα σκυλιά, γιατί τα πηγαίνω τακτικά, οπότε... δεν θα έχουμε θέμα... :nop:
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Stellini2012
Dog Star ¤¤
Όνομα: Στέλλα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Δημοσίευση από Stellini2012 » 12 Οκτ 2015, 14:03

Καλημέρα, Αν το "εδώ" είναι προσβάσιμο σε Μετρό, Τραμ, κλπ είμαι κι εγώ μέσα διότι δεν έχω αυτοκίνητο.
ΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ”