Τί λέτε...?

Δεν είναι καιρός να ξανασυναντηθούμε;
Εκδρομές και βόλτες με τα σκυλιά μας, συναντήσεις για café
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Ανήλικοι απαγορεύεται να ζητούν διοργάνωση συναντήσεων ή να παρευρίσκονται σε ήδη υπάρχουσες χωρίς τους γονείς τους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 256 times
Been thanked: 395 times

Τί λέτε...?

Δημοσίευση από Morgan_A » 07 Μαρ 2017, 23:38

Τι λέτε θα κανονίσουμε τώρα που ανοίγει ο καιρός να πιούμε κανένα καφέ, ή κανένα ούζο, ή οτιδήποτε τέλος πάντων...?

Όπως βολεύει τον καθένα, ή δηλαδή με σκυλιά, ή και χωρίς σκυλιά, ή όποιος θέλει φέρνει μαζί του τα σκυλιά του, όποιος δεν θέλει ή δεν μπορεί δεν τα φέρνει...

Πάντως εγώ εδώ κοντά μου έχω ανακαλύψει μέρος που και ήσυχα μπορούμε να καθίσουμε εμείς και τα σκυλιά μας να παίξουν ακίνδυνα και τα παιδιά που το έχουν λατρεύουν τα ζώα.
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Μυρτώ
Club Member
Όνομα: Παρασκευή
Has thanked: 400 times
Been thanked: 169 times
Re: Τί λέτε...?

Δημοσίευση από Μυρτώ » 08 Μαρ 2017, 01:05

Εγώ και τα καμάρια μου τα σκυλουμπίνια μου, λέμε :yah θέλουμε ανοιξιάτικη εξόρμηση dog: ::hpy
''...τό νοῦ σας : ἀπό μᾶς ἡ ἄνοιξη ἐξαρτᾶται.
Νά ξαναδώσουμε στά πόδια μας τό χῶμα. Τό πράσινο στό πράσινο τόν ἄνθρωπο τοῦ Νεάντερταλ στόν ἄνθρωπο τοῦ Νεάντερταλ. Δέν ὠφελοῦν πιά οἱ μυῶνες
θέλει ἀγάπη θηριώδη
θέλει πήδημα τίγρισσας μές στίς ἰδέες...''

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ”