Θα είναι καλά το κουτάβι μου σε ξενοδοχείο σκύλων?

Ιδανικές τοποθεσίες για διακοπές & εκδρομές με το σκύλο μας.
Φιλικά Ξενοδοχεία - Camping - Πανσιόν
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Γράψτε εδώ τόπους που έχετε επισκεφτεί και θεωρείτε ιδανικούς για διακοπές ή εκδρομή μαζί με το σκύλο. Εμπρός, πάρτε τα σκυλιά σας, βγάλτε από την ντουλάπα τα σακίδια, φορέστε τα εκδρομικά σας, συμπληρώστε το σύνολο με το απαραίτητο κέφι, την ενέργεια και την καλή διάθεση και ξεκινάμε!
Δεχόμαστε συστάσεις για ξενοδοχεία πανσιόν κ.λπ. μόνο από μέλη μας που έχουν τουλάχιστον 50 posts.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Tzakos
Dog Star ¤¤
Όνομα: Manthos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times

Δημοσίευση από Tzakos » 16 Ιαν 2019, 22:28

Να τον πάρεις μαζί.
Η γνώση δίνει δύναμη και ο χαρακτήρας σεβασμό.

Άβαταρ μέλους

Morgan_A
Site Administrator
Όνομα: Ισιδώρα
Has thanked: 256 times
Been thanked: 395 times

Δημοσίευση από Morgan_A » 17 Ιαν 2019, 15:04

Η πιο όμορφη λύση είναι το να παίρνεις μαζί το ζωάκι σου στις διακοπές και τα ταξίδια, αλλά είναι δεν μπορούμε να πούμε ότι αυτό είναι πάντα εφικτό, ή ότι είναι πάντα εύκολο...

Όμως επειδή υπάρχουν πανσιόν που δεν είναι σωστές, δεν σημαίνει ότι όλες οι πανσιόν είναι έτσι... Υπάρχουν και υπεύθυνοι επαγγελματίες που αγαπούν και φροντίζουν τα ζώα που τους εμπιστεύεσαι καλύτερα και από τον ίδιο τον γονέα καμιά φορά.

Θα σου έλεγα ότι η λύση είναι να κάνεις μια σωστή έρευνα από τώρα και να δεις ποια είναι αυτή που σου κάνει και αξίζει να την εμπιστευτείς...
Τα ζώα δεν πρέπει να συγκρίνονται με τον άνθρωπο, γιατί ανήκουν σε άλλες σφαίρες ζωής...
Oφείλουμε να τα σεβόμαστε σαν συνοδοιπόρους, με τους οποίους βρεθήκαμε από κοινού πιασμένοι στο δίχτυ της αιώνιας δημιουργίας...

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ”