Προορισμος: Πηλιο!

Ιδανικές τοποθεσίες για διακοπές & εκδρομές με το σκύλο μας.
Φιλικά Ξενοδοχεία - Camping - Πανσιόν
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Γράψτε εδώ τόπους που έχετε επισκεφτεί και θεωρείτε ιδανικούς για διακοπές ή εκδρομή μαζί με το σκύλο. Εμπρός, πάρτε τα σκυλιά σας, βγάλτε από την ντουλάπα τα σακίδια, φορέστε τα εκδρομικά σας, συμπληρώστε το σύνολο με το απαραίτητο κέφι, την ενέργεια και την καλή διάθεση και ξεκινάμε!
Δεχόμαστε συστάσεις για ξενοδοχεία πανσιόν κ.λπ. μόνο από μέλη μας που έχουν τουλάχιστον 50 posts.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

KATERINA_KAR
Dog Star ¤

Re: Προορισμος: Πηλιο!

Δημοσίευση από KATERINA_KAR » 09 Μάιος 2010, 17:46

Μια αλλη λυση που μπορω να σας προτεινω ειναι το νησακι Α.γιαννη στο Τρικερι ,πηγαινετε με το αυτοκινητο μεχρι το αλογοποργο και απο εκει υπαρχει καραβακια που σας παει απεναντι δεν ειναι ουτε 3 λεπτα ,ειναι πολυ γραφικο,πολυ καλο και φρεσκο ψαρι ,οχι πολυ κοσμος ωραιες και ησυχες παραλιες και χωρις φοβο για τα σκυλακια αφου δεν υπαρχει αυτοκινητα . ΟΙ Βολιωτες ισως το γνωριζουν , υπαρχει και ενα ξενοδοχειο με αυλη οποτε δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα για τα σκυλια εαν θελετε να μεινετε εκει . Σας βαζω μια φωτοργαφια και θα ψαξω να βρω και αλλες αν θελετε .
Εικόνα
Bianca θα είσαι πάντα στη καρδιά μου

Άβαταρ μέλους

Scarlett
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από Scarlett » 09 Μάιος 2010, 21:29

Θα ζησεις πολλα χρονια! sm:)
Σημερα συζητουσα με ενα φιλο μου γι'αυτο...αν εχεις περισσοτερες πληροφοριες και φωτο θα μας βαλεις?

Άβαταρ μέλους

KATERINA_KAR
Dog Star ¤

Δημοσίευση από KATERINA_KAR » 09 Μάιος 2010, 22:40

Λοιπον σου βαζω μερικες φωτογραφιες εαν θελεις και για δωματιο μπορω να σου δωσω και τλ.δεν εχω παει γιατι εμεις κοιμομαστε στο σκαφο αλλα ειναι καλο εαν θελεις μπορεις και να κανεις και καμπινκ ελευθερο
Εικόνα αυτο ειναι το ξενοδοχειο
ΕικόναΕικόνα ερημικες παραλιες για μπανιο
υπαρχει και ενα ωραιο μοναστηρι
ΕικόναΕικόνα εμεις σ'αυτο το μαγαζι τρωμε παντα ειναι και φιλοι τα παιδια
Bianca θα είσαι πάντα στη καρδιά μου

Άβαταρ μέλους

Scarlett
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από Scarlett » 09 Μάιος 2010, 22:49

σε ευχαριστω!! οταν ειναι θα σου πω!!

Άβαταρ μέλους

Andromeda
Dog Star ¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Andromeda » 24 Μάιος 2010, 15:49

Marga έγραψε:λατρευω το Πηλιο, οχι επειδη ειμαι απο κει(Πορταρια) αλλα επειδη ειναι υπεροχο

να αναφερω στην Πορταρια τον ξενωνα Κριτσα με αψογη φιλοξενια και ωραιο φαγητο bigg:
Μήπως ο ξενώνας λέγεται Κλίτσα; Γιατί αν ναι, τότε αυτός είναι που είχα σκοπό να προτείνω και εγώ, είναι υπέροχο μέρος και η φιλοξενία τους δεν ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!! th: th: th:

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ”