Ξενοδοχεια σε Λευκαδα που δεχονται κατοικιδια!!

Γράψε εδώ Ξενοδοχεία που ξέρεις ότι πραγματικά δέχονται σκύλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
vana25
Puppy
Όνομα: vannia

Ξενοδοχεια σε Λευκαδα που δεχονται κατοικιδια!!

Δημοσίευση από vana25 » 17 Σεπ 2011, 15:52

Και ποιος απο εμας που εχει κατοικιδιο , δεν εχει βρεθει ουκ ολιγες φορες στη δυσκολη θεση για το εαν θα το παρει μαζι του διακοπες. Βεβαια δεν μιλαμε για ενα Μεγαλο Δανο 80 κιλων ( αν και εκει που θα σας πω δεν νομιζω να ειχαν προβλημα), αλλα για μεσαιου μεγεθους σκυλια και ακομα και δυο σκυλακια. Στην Λευκαδα διαλεξα φετος να κανω τις διακοπες μου, ειχα μαζι μου το σκυλι μου ενα μεσαιου μεγεθους αδεσποτακι, παντα ομως υπο την επιβλεψη μου. Ο ιδιοκτητης του χωρου οχι μονο φιλλοζωος ειναι αλλα και εχει και ο ιδιος σκυλια τα οποια τα λατρευει σαν παιδια του! Ολοι σχεδον διπλα μου ειχαν σκυλια, θαμωνες του ξενοδοχειου. Επρεπε να φροντιζεις για τα περιτωμματα φυσικα αλλα δεν υπηρχε κανενα προβλημα! ο ιδιος συντηρει γατες καθως και δεχτηκε συμβουλες για περιθαλψη και αποπαρασιτωση! Το καλυτερο δε ειναι οταν ηρθε διπλα μου ενα ζευγαρι με μια νυφιτσα για κατοικιδιο!!! νομιζω και ελπιζω να ξαναπαω!!

Άβαταρ μέλους

Bogbol
Club Member
Όνομα: Βασίλης
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times
Re: Ξενοδοχεια σε Λευκαδα που δεχονται κατοικιδια!!

Δημοσίευση από Bogbol » 17 Σεπ 2011, 16:32

Καλώς ήρθατε Vannia :) αν θέλετε ελάτε από εδώ lnk:: http://ourdogs.gr/ad/viewforum.php?f=43 να γνωρίσουμε εσάς και το σκυλάκι σας.
Μεγάλο ποσοστό των σκυλιών που εισάγουν τα Petshops από puppy mills παρουσιάζουν σοβαρές ασθένειες!!
Πολλά από αυτά δυστυχώς πεθαίνουν.

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΙΛΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ”