πανσιον στη λαρισα?

Γράψε εδώ αξιόπιστες πανσιόν που γνωρίζεις.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
filios
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Αγγελος

πανσιον στη λαρισα?

Δημοσίευση από filios » 29 Ιαν 2010, 15:51

ξερει κανεις αν υπαρχει πανσιον εκει γυρο προς λαρισα?εδω στο βολο μια που εμπιστευομουν εκλεισε...
Σε κάθε δύσκολη στιγμή
ο σκύλος σου θα είναι εκεί
γιατί είναι αγάπη αληθινή
ποτέ του δεν θα ξεχαστεί...

Άβαταρ μέλους

renshi
Puppy

Re: πανσιον στη λαρισα?

Δημοσίευση από renshi » 08 Μαρ 2010, 13:13

Hello,
I have the same question! Sorry for writing in english, but my greek is very, very bad.

I'm looking for a dog hotel near Larissa, I have two middle-sized girls for who I have to find a place to stay 1-2 times in a year for 7-10 days. I just moved here and I don't know anyone, I have no friends so I don't really have any other options. If there is no hotel (because it looks like this) it would be good to find someone who can "babysit" them during that times at their place, or just take them out for a walk. Of course, I will pay for that..

Please, if anyone could help me I will be very grateful, this is my only chance to bring my girls here in Greece with me. Otherwise I will have to say goodbye forever and I don't want this to happen...

Συνιστάτε η χρήση της ελληνικής γλώσσας. Ευχαριστούμε

Άβαταρ μέλους

vagiamourgos
Bullmastiff

Δημοσίευση από vagiamourgos » 07 Αύγ 2010, 21:29

αν δεν εχεις μαθει ακομα πες μου να σου πω εγω ξερω ενα πολυ καλο μερος!!!!
''Εμείς φτιάξαμε τις λέξεις: πίστη, αφοσίωση, αυταπάρνηση, αγάπη, θυσία...Εσείς τους δώσατε περιεχόμενο"

Άβαταρ μέλους

zoumpikos
Saint Bernard
Όνομα: Έλλη

Δημοσίευση από zoumpikos » 06 Νοέμ 2010, 20:20

Καλησπερα, σκεφτομαι να παω Αγγλια μετα τις γιορτες για μια εβδομαδα, αλλα δν εχω που να αφησω το παιδι μου και δυστυχως δν γινεται να τον παρω μαζι! Μηπως καποιος γνωριζει καποιο σοβαρο ξενοδοχειο για σκυλους στην Λαρισα?
Εχω κατα αγχωθει, δν εχω παει ποτε πουθενα, και σκεφτομαι οτι οσο το αναβαλω τοσο περισσοτερο θα με περνουν απο κατω οι ευθυνες και δν θα κανω τπτ!!

Ευχαριστω προκαταβολικα κι οτι συμβουλες εχετε να μου δωσετε πανω στο θεμα καλοδεχουμενες!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Bogbol
Club Member
Όνομα: Βασίλης
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Δημοσίευση από Bogbol » 06 Νοέμ 2010, 21:48

Δεν ξέρω κάποια αλλά..
Όταν λες παιδί σου υποθέτω ότι λες για το σκυλί σου, άρα, αν είχες παιδί, άνθρωπο εννοώ, που μπορεί και να έχεις δεν ξέρω, βρες το ανάλογο κατάλυμα και για το σκυλί σου, το λέω με αυτό τον τρόπο διότι ότι και να ακούσεις από προτεινόμενες «καλές» πανσιόν μιας κι εγώ δεν ξέρω κάποια, να πας να κάνεις έλεγχο πολύ πριν πας να αφήσεις τον αγαπημένο συ φίλο..

Απλά μια συμβουλή από παθόντα… :smrtac
Μεγάλο ποσοστό των σκυλιών που εισάγουν τα Petshops από puppy mills παρουσιάζουν σοβαρές ασθένειες!!
Πολλά από αυτά δυστυχώς πεθαίνουν.

Άβαταρ μέλους

zoumpikos
Saint Bernard
Όνομα: Έλλη

Δημοσίευση από zoumpikos » 06 Νοέμ 2010, 21:54

Ναι όταν μιλάω για παιδί, εννοώ το σκυλί μου :oops:
Ναι έχω αρκετό καιρό ακόμη μπροστά μου μέχρι τότε, γι αυτό άρχισα την αναζήτηση από τώρα για να μπορέσω να τσεκάρω ότι μου προτείνουν γιατί από το ιντερνετ μόνο μια βρήκα και δν έχω ιδέα κατά πόσο είναι καλή, οπότε είπα να ζητήσω κι εδώ πέρα γνωμες μιας και βλέπω ότι έχουν ψάξει κάποιοι παλιότερα και ίσως έμεινα με καποια ευχαριστημένοι!
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΑΝΣΙΟΝ”