πανσιον στο βολο και γυρο περιοχες...?

Γράψε εδώ αξιόπιστες πανσιόν που γνωρίζεις.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
filios
Dog Star ¤¤¤
Όνομα: Αγγελος

πανσιον στο βολο και γυρο περιοχες...?

Δημοσίευση από filios » 07 Ιαν 2009, 21:20

η πανσιον που ειχα παει την μικρη και πο εμεινα πολυ εχαριστιμενος...εκλεισε...μηπως εχει ακουσει κανεις σας αν υπαρχει καμια ΚΑΛΗ πανσιν εδω γυρο?
Σε κάθε δύσκολη στιγμή
ο σκύλος σου θα είναι εκεί
γιατί είναι αγάπη αληθινή
ποτέ του δεν θα ξεχαστεί...

Άβαταρ μέλους

katdpan
Dog Star ¤
Επικοινωνία:

Re: πανσιον στο βολο και γυρο περιοχες...?

Δημοσίευση από katdpan » 12 Μάιος 2009, 16:27

Λίγο νωρίς βρήκα το ποστάκι ε? Είσαι απο Βόλο? Εχω ακούσει για μια πανσιόν στις Αλυκές δεν ξέρω αν ισχύει. Σε ποια το είχες πάει εσύ?
Γνώρισα τους ανθρώπους κι αγάπησα τα ζώα!!!
Ποτέ δεν θα πειράξω τα ζώα τα καημένα, μην τάχα σαν κι εμένα κι εκείνα δεν πονούν??!!??
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
filios
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από filios » 12 Μάιος 2009, 16:34

ναι απο βολο ειμαι..
πανσιον στις αλυκες δεν υπαρχει...εκει εχει σπιτι μια εκτροφεας ποϊντερ και το σπιτι της ειναι σαν πανσιον ισως μπερδευτηκε καποιος..επειδη αυτη ειχε πανσιον αλλα την εκλεισε...αλλα οχι στις αλυκες...στο σεσκλο απο οτι θυμαμαι..δυστυχως γιατι τα προσεχε πολυ...και μια φορα ειχα παει την δικια μου..
τωρα εχουμε ελλειψη..γιατι σε καποιους που εχουν κοτετσια και τα λενε πανσιον δεν την πηγαίνω...
Σε κάθε δύσκολη στιγμή

Άβαταρ μέλους

katdpan
Dog Star ¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από katdpan » 12 Μάιος 2009, 16:41

Κι εγώ απο Βόλο είμαι αν και βρίσκομαι τώρα στον Πέπλο του Εβρου λόγω μετάθεσης του άντρα μου αλλα επιμένω οτι έχω ακούσει για πανσιόν όχι μέσα στις Αλυκές, πιο έξω προς το Σωρό. Τέλος του μήνα που θα κατέβω Βόλο και θα περάσουμε απο κει(πηγαίνωντας στο χωριό του άντρα μου) θα κοιτάξω καλύτερα και θα σου πω. Εχω την εντύπωση πως είδα και πινακίδα.Επίσης κάποιος συγχωριανός του άντρα μου που μεγάλωσε στο Λονδίνο μας είχε πει πέρισυ πως θα άνοιγε πανσιόν στο Βόλο για σκυλιά. Μου είχε προτείνει και δουλειά αλλα λόγω μετάθεσης τον έχασα. Μόλις πάω στο χωριό θα τον Ψάξω και θα τον ρωτήσω. Επι της ευκαιρίας μήπως γνωρίζεις κανέναν να θέλει κανένα κουτάβι μεγαλόσωμο? Εχω αγγελία. Αμα είναι να του το φέρω μιας και θα κατέβω Βόλο στο τέλος του μήνα!!!
Ποτέ δεν θα πειράξω τα ζώα τα καημένα, μην τάχα σαν κι εμένα κι εκείνα δεν πονούν??!!??
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους

Topic author
filios
Dog Star ¤¤¤

Δημοσίευση από filios » 13 Μάιος 2009, 10:35

)καταλαβα τι λες...ειναι μια πινακιδα που διαφημιζει και λεει προς τα που ειναι ενα εκπαιδευτιριο μπορει να ειναι και τα δυο πανσιον-εκπαιδευτιριο...πηρα μια μερα το δρομο προς τα πανω να δω τι χωρος ειναι.....αυτο που ειδα ηταν μονο ενα περιφραγμενο χωρο..με ξυλινες κατασκευες(εμποδια) που ηταν παρατιμενος...μαλλον το ανοιξε και το εκλεισε...
οσο για τον συνχωριανο μακαρι...αν ειναι καθαρος και με σωστες συνθηκες θα τον προτιμαμε(μιας και εχουμε και πολλες επιλογες :roll:

*δωσε λινκ απο αγγελια να εχω το νου μου...
Σε κάθε δύσκολη στιγμή

Άβαταρ μέλους

katdpan
Dog Star ¤
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από katdpan » 13 Μάιος 2009, 11:13

http://www.zklik.net/F1,dDC,a22,c290,lel_GR,f49329 http://www.facebook.com/group.php?gid=7 ... p?ref=home Εχω βάλει σχεδόν παντού. στο φόρουμ εδώ θα βρείς το κείμενο στο θέμα "χαρίζονται γλυκές φατσούλες", χρυσή ευκαιρία,facebook,adespoto.gr. στεϊζ χέλπ(δεν το παίρνει στα αγγλικα)...
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΑΝΣΙΟΝ”